• ~ja
    2014-11-24 16:03
    Aż szkoda, ze taki złom bił i bije na głowę nasze rodzime konstrukcje.
  • ~Jan Kołodyński
    2014-11-24 13:35
    Wstrętny kaca pski złom!
  • ~hahahaha faszysty
    2014-11-24 18:13
    propaganda typowa banderowska niech zyje uoppa i wielkio demokrata poroswinia
  • ~mir
    2014-11-30 13:34
    Dobra maszyna i już
  • ~Konrad Wallenrod
    2014-11-25 19:12
    To tani i bardzo funkcjonalny motocykl.Widzialem je juz na drogach w Australii.Dobrze sprawuje sie na drogach lokalnych w trudnym terenie.Kupuja go takze kolekcjonerzy, nie wiem moze sam go kupie , dla mnie idealny do jazdy po drogach na prowincji.Dla mlodych motocyklistow nie jest atrakcyjny, ale dla dziadkow tak.
  • ~mb5851
    2014-11-24 21:25
    Jeździłem w wojsku przez 1,5 roku M72. Wspaniała i wytrzymała "maszynka". Chwalić ją zawsze będę , bo znałem jej możliwości. "Reprezentacyjną" jeździłem na co dzień. Drugą "bojową" , koloru khaki miałem na magazynie. Niezawodne w każdej sytuacji. Po wojsku widziałem Urale u Miljcjantów. Zawsze z zazdrością spoglądałem na wspaniałe silniczki i wykonanie podzespołów. Cacka. Abyło to bardzo dawno temu... Bo w roku 71. Szkoda , już się nie "wrati" . Pozdrawiam.
  • ~ribbenuś
    2014-11-24 18:11
    motocykl to nie ribentrop mołotow tylko zboczeniec upa banderowski moze tak napisać ziejacy nienawiscxia do dzisiejszej rosji a co to ma wspólnego z ribentropek i młotowenm stukniuj sie włeb durny pismaku akopacz poroszenko to to nie pakt
  • ~POtega umyslowa P Oszustow.
    2014-11-24 18:41
    Artykul sPOnsorowany przez Kopacz i Niesiola dla matolkow co glosowali na PO zeby zaPOmnieli ze na emeryture przejda w wieku 67 lat.
  • ~jahortus
    2014-11-24 17:41
    Na 2 i 4 kokach jezdze juz od 1948 r.Po Harleyach, NSU i DKW w latach 56 do 61 mialem M-72 czyli nieco zmodyfikowane BMW 71. na owe czasy byl to motocykl solidnie wykonany, trwaly bezawaryjny i stosunkowo oszcedny.Inna rzecz ze byl starannie uzyttkowany.Wspominam go z sentymentem. W latach wojny Harley skopiowal ten model ale po 1000 szt. zaprzestal produkcji.
  • ~wstrząśnięty
    2014-11-24 14:24
    miałem kiedyś podobną padlinę. To nie była jazda ale walka z tym gruzem!
    A paliwo tak chlał jakby miał gwoździem rozkalibrowaną dyszę w gaźniku.
    Nigdy więcej!