• ~emigrant
    (2014-09-08 22:39)
    Super.Słyszałem że maja także wznowić produkcje przedwojennych polskich furmanek z kolami z zelaznymi obręczami tzw żelaźnioki. Czekamy na przedwojenne dorozki, oraz ekologiczne przedwojenne chłopskie chałupiny z dachem ze strzechą oraz sraczem za stodoła tzw sławojki .Qwa bedzie sie działo wreszcie Polska pełna gębą jeszcze tylko troche analfabetyzmy i prawie jak w II RP.pzdr.
  • ~koki
    (2014-09-08 19:28)
    super wiadomośc!!! trzymam kciuki za kolejne coraz lepsze wersje, chociaż ta prezentuje się wspaniale. i fajnie byłoby aby w dalszych etapach polskie biura projektowe przejęły ciężar projektu silników i innych podzespołów. szacun!
  • ~Aldi
    (2014-09-11 23:14)
    pomyślcie jakim przebojem mógłby być ten motor jakby lepiej był pomyślany silnik 125, do tego dodac skrzynie automat, zrobić wersje "wojskowa" w khaki i z przyczepka i byłby światowy przebój a tak...bedzie kolejny wtórny projekt
  • ~fuj
    (2014-09-08 16:03)
    POlactwo nic nie potrafi nowego zbudować, kopiują tylko stare patenty i pomysły.
  • ~irek_k
    (2014-09-11 00:53)
    klejnot!
  • ~bzyk
    (2014-09-26 07:38)
    To może także zacznijmy produkowac motocykle SHL , Gazela , WFM i inne . Do produkcji można także wdrożyc Syrenkę , Wrszawę i Mikrusa .
  • ~Nick
    (2014-09-19 12:51)
    Jak jest Sokol po chinsku?
  • ~Strzala30
    (2014-11-19 18:11)
    wskrzesic stare polskie marki!!! chwala ludziom ktorzy probuja to robic!!! juz nie moge sie doczekac kiedy zobacze ten wspanialy motor na ulicy mam nadzieje ze bedzie mnie stac na niego i bede szczesliwym posiadaczem wspanialej historii
  • ~krisgonz
    (2014-12-26 20:08)
    a ja bym chciał takiego!!!
  • ~dorek
    (2014-09-09 07:18)
    coraz wiecej producentow, produkuje tylko nazwe, reszta w Chinach, Ceny naturalnie europejskie, Smie watpic czy oprocz prototypu powstanie cos w Warszawie. (Bez odlewni nie ma silnikow)