• ~zbigniew
    (2014-08-24 13:22)
    BZDURA. w kazdym cywilizowanym kraju posiadacz wyższej kategorii moze uzywac praktycznie niższej bez zadnych egzaminów. TYLKO u nas to był wyłudzi grosz. POWINNO sie zezwolić na całość. KIEROWCA przepisy zna a nauczyc sie jezdzić może sie sam ew. wykupić naukę. Co do zakładów pogrzebowych to kazdy ma mózg i nic innego takiemu nie pomoże. CZY ten który zrobił prawko na motocykl to mądrzejszy od kat.B ? BO ten już z B ma przynajmniej doswiadczenie na ulicy w ruchu.
  • ~Piotr
    (2014-08-26 23:14)
    Do Sceptyk. Szkoda, że Ty usłyszałeś o tym przepisie tyle co wiatr Ci przyniósł za stodołą. Wiedz, że po poprawce Senatu można jeździć na kat. B również takimi motocyklami...
  • ~Bohemian
    (2016-02-09 07:50)
    Motocykli 125 nie ma się co bać. Ja obsługi swojego nauczyłem się w jeden dzień, a na drugi dzień swobodnie nim jeździłem. Wybrałem Bartona N125 i spisuje się bardzo dobrze, ale dziś wybrałbym Bartona Classic, bo ma wałek wyrównoważający (mniejsze drgania). A jak ktoś się boi obsługi sprzęgła i skrzyni biegów, zawsze może zdecydować się na skuter. Wyciągają one ok. 100km/h, więc nawet w trasę można się wybrać.
  • ~miki
    (2014-08-27 21:26)
    to jakas reklama chinskiego rometa ?
  • ~Thor
    (2016-03-20 17:34)
    Szufladkowanie motocykli 125 jako sposobu na oszczędność to ślepa uliczka. Owszem, mój Barton Classic pali tyle co nic, można zejść do 2 litrów, OC jest śmiesznie tanie, ale to dla mnie tylko dodatkowa przyjemność. Najważniejsze jest to, że mogę spełnić swoje małe motocyklowe marzenia bez robienia prawka, którego po prostu nie chciało by mi się robić. A dzięki tej ustawie poszedłem sobie po prostu do dealera, kupiłem moto, poćwiczyłem na dużym placu i jeżdżę teraz rekreacyjnie weekendami po górskich serpentynach. Idealny odstresowywacz, nie każdy musi zapier... szybko jeździć. :D
  • ~cinia
    (2014-08-25 21:52)
    Ustawa jest ok
    Na nauce jazdy uczą jak zdać egzamin a nie jazdy i tyle więc nie ma znaczenia a 125ccm to szału nie ma do setki w 2 minuty, przynajmniej dorośli będą mieli czym do roboty dojeżdżać.
  • ~do sydź
    (2014-09-05 11:10)
    dosyć ;-)

    Zagadka policz słowa dosyć wypowiedziane przez sprzedawce ;-)
  • ~junakowiec
    (2014-09-10 13:26)
    Polecam ten model dla wysokich . Na Junaku 122 motocyklista ma bardzo wygodną pozycję. Do tego duże 18 calowe koła. Zmienić tylko opony np na Micheliny i można śmigać.Moto wbrew gadaninie laików dość niezawodny i trwały.Poczytajcie sobie na forach użytkowników.
  • ~yamalo
    (2014-09-10 10:56)
    A jak się ma taki Burgman do po.j 125, po co to tutaj?
  • ~X
    (2014-09-07 20:47)
    ROMET , JUNAK - TO CHIŃSKA PRECYZJA POLSKI TEMPERAMENT