• ~kooloo
    (2013-11-25 16:26)
    superrr,podoba mi się
  • ~efka
    (2013-11-05 22:05)
    Cena oj nie na nasze kieszenie i zarobki-za drogie ladne no tak ale jak dla mnie za pochyłe może bolec kark jak sie trzeba mocno schylac -cena w dół to sobie kupię
  • ~1200 ccm
    (2013-11-12 16:25)
    A dlaczego nie potrzeba prawa jazdy?
    Pojemność i prędkość nie ta?
  • ~krisgonz
    (2013-11-07 23:00)
    dziwolągi!!! przydałoby się więcej szczegółów technicznych
  • ~kozik
    (2013-11-06 09:41)
    Podoba mi się ten Classic, ale przyznam, że nie rozumiem tej koncepcji. To chyba typowy gadżet, bo takie jeździdełka sprawdzają się do taniej jazdy w celach zawodowych (listonosz, goniec, itp). Tymczasem zasięg 40-80 km to kiepski wynik. Gdzie toto "tankować" prądem?. A jak działa na ostatnich kilometrach? Jak latarka ze zdychającymi bateriami? Lepszy już przyzwoity rower (pewniejszy) no i zasięg zależy tylko od "mocy" zjedzonego śniadania..
  • ~Pio
    (2013-11-06 09:13)
    Tylko "Brutus" ma swiatła, a wieć może być dopuszczony do ruchu. Reszta to chyba jako rowery i to ze światełkiem na plecach kierowcy :P
  • ~hhh
    (2013-11-06 08:30)
    pytanie do znawców. Gdyby zakupić licencje na silnik motocyklowy - jakąś sprawdzoną, oszczedną 750 z przed 15 lat ( np starsza honda shadow lub vulcan 850) to jak myślicie - te dwa kółka , kawałek ramy z polskich materiałów - w jakiej cenie można by zrobić polski motocykl zeby było na nowego stać zwykłego Polaka?
  • ~do roboty polskie firmy
    (2013-11-06 07:18)
    Stylistyką nawiązują do motocykli z lat 20-stych XXw. Raczej ładne nie są , ale tradycyjne. Natomiast dobrze ,że jest nowy konkurent dla Japończyków, bo może inni pójdą w ich ślady. Kiedyś w Polsce również produkowało się motocykle. Nie były one niezawodne, ale w czasach kiedy je robiono , to wszystko się psuło. Gdyby obecnie w Polsce produkowano tanie motocykle , to znalazłyby one nabywców w całej Europie, więc do roboty polskie firmy.
  • ~sta-n
    (2013-11-05 20:38)
    Jak widać, tylko jeden z nich może jeździć po drogach publicznych. A poza tym
    nie dość że drogie, to brzydkie.
  • ~downy
    (2013-11-06 09:57)
    prawo jazdy zbedne
    pewnie - zabij siebie i innych przy okazji...