• ~Pamys
    (2013-11-18 06:30)
    Jaki jest, taki jest, ale jest, tzn. takiego mają, i produkują, i większe czy mniejsze pieniądze ale zarabiają. A ja się pytam, ja chcę wiedzieć, gdzie jest nasza produkcja, która posiada nie mniej bogatą historie niź ta ze wschodu. Produkcja, która powinna przynosić realny dochód, a nie nabijać kieszenie gdzieś w Chinach czy gdziekolwiek indziej.
  • ~ppm
    (2013-10-19 22:33)
    Ural to zawsze był konkretny motocykl. Nie światową czołówka, ale mocna twarda maszyna. Dobrze, że nadal jest.
  • ~zbigniew jan
    (2013-10-20 00:16)
    a ile kosztuje ten motocykl w polsce???
  • ~opaska
    (2013-10-19 23:35)
    Moim zdaniem Rosjanie nie sa "pepkiem swiata". Ale dopiero Polacy nim NIE SA! Dlaczego mysl techniczna i zwykli ludzie mieszani sa z Stalinizmem albo komuna sama w sobie? I w koncu "wasz" JP II,swiety na tyle ile Sw.Mikolaj. Zwykly facet z niezlym zyciorysem,nie koniecznie chodzi o kremowki.
  • ~Dudig01
    (2013-10-21 22:08)
    W tym rupieciu psuje się dosłownie wszystko nawet powietrze w kołach:)
  • ~dyc
    (2013-10-19 22:14)
    "newyorkerr77" obsrałeś pejsy tym atakiem na Polaków
  • ~sandrzej
    (2013-10-20 08:35)
    Z kozackiej fabryki? Zawsze wydawało mi się, że kozacy są z Ukrainy od Chmielnickiego, ale ja jestem przygłupem.
  • ~Stary star
    (2013-10-25 14:43)
    Ural to kopia BMW, CCCP dostał licencje od Niemiec w ramach odszkodowań wojennych,!a nie żadna kozacka konstrukcja! tak jak Warszawa i Polonez nie była polską konstrukcją,a warszawa nie rosyjską tylko Forda!, a Polonez to Fiat!nawet Mikrus to było NSU tylko z silnkiem motocyklowym SHL podwojonym 2 cylindry.
  • ~ny dude
    (2013-10-23 14:04)
    ~newyorker77 -- ty pewnie widziales takiego Urala z dachu budowy na ktorej pracujesz. GET A LIFE BiATCH LOL
  • ~KATON
    (2013-10-23 11:15)
    Nie podawajcie bzdur, cena to ponad 10 tys. EURO, a to nie 10 tys. zł!!!
    Za tę cenę to są już inne japońce a nawet HD - sportster;) i to tyle w temacie.
    Bez testów to taki tekst jest żadny...Niestety, poziom dziennikarski upadł na samo dno.