Legendarny motocykl WSK zaskoczy cię już w wakacje. Nowy model będzie mieć "narodowy sznyt"

| Aktualizacja:

Motocykl WSK, jeden z symboli Świdnika i legenda polskich dróg, wraca jako nowa konstrukcja i nabiera realnych kształtów. "Sprzęt rodzi się do życia" - zdradza nam Michał Piotrowicz, zastępca burmistrza Świdnika, a prywatnie pasjonat motocykli i marki WSK.

wróć do artykułu
  • ~Zdzisek..,,.,,.
    (2018-04-19 11:17)
    A siodełko jest przewidziane, czy do jazdy na stojaka?
  • ~tw e e ty
    (2018-04-18 22:02)
    tia.. juz to widze jak wypuszczą dwusuwa o pojemnosci 500 cc, juz nie mowiac o 1000 cc.. brzmi jak kiepski zart..
  • ~deliriusz
    (2018-04-17 22:56)
    Dwusuwy nowej generacji są tak samo "ekologiczne" jak czterosuwy. Poczytajcie troche przed napisaniem durnych komentarzy.
  • ~PoWol
    (2018-04-17 18:35)
    Tu chodzi o zawłaszczenie znaku WOSK,bo na teren po dawnej fabryce znalazł się kupiec.Tez będzie ******** że będzie montował *********** jakim było WSK125
  • ~Zapytam tylko (żeby nadążyć za aktualną modą!!!)
    (2018-04-16 23:26)
    czy ten "motocykl" będzie autonomiczny i elektryczny - a przynajmniej hybrydowy - tak jak najnowszego wzoru wojny?
  • ~Jerry
    (2018-04-16 22:09)
    Póki co, cztery rury na krzyż. Gratuluję koncepcji i polotu.... a wystarczyłoby dać dziecku kredki w przedszkolu. No i bardzo się obawiam tego.....sznytu.
  • ~Kaczodół
    (2018-04-16 13:23)
    Będzie się nazywać: WSK Kaczyński
  • ~mstr
    (2018-04-16 10:08)
    Cóś mnie się zdaje ,że ten motor ma wadę konstrukcyjną już na samym początku i źle umieszczony punkt obrotu przedniego zawieszenia.Ten motor będzie jak katapulta.Nie dość ,że może pękać rama to jeszcze w przypadku nawet niewielkiego uderzenia katapultuje kierowcę.
  • ~r
    (2018-04-16 09:56)
    Kupię model o "patriotycznym sznycie",o narodowym mnie nie interesuje!.
  • ~ffff
    (2018-04-15 20:52)
    Ludzie, tak wyglądały motocykle w XIX wieku, gdzie tu polskie motory z PRL...............
  • ~sam
    (2018-04-15 19:58)
    Jakiś orzel na lampie? Biało-czerwone barwy ? I bezwzglednie husarskie skrzydla w komplecie... No i dofinansowanie z narodowej fundacji rozdawania kasy. Dla matek z 2 dzieci dodatkowy boczny kosz i kaski gratis...
  • ~ankaplus
    (2018-04-15 15:52)
    Podobno ma być motocyklem dawanym premiowo ojcom w ramach programu 500+, za udaną prokreację. Im więcej potomstwa, tym większa moc silnika.
  • ~czekam na to
    (2018-04-15 08:52)
    Tak jest. Ma byc calkowicie polski produkt.
  • ~Dziafziu
    (2018-04-15 08:38)
    WSK , to byly czasy.....
  • ~STANISŁAW A NIE STANLEY
    (2018-04-14 22:47)
    CO ZA STYLISTA, Z PIĘKNEGO,POLSKIEGO MOTOCYKLA, ZROBIŁ POTWORA, WYGLĄDEM PRZYPOMINAJĄCEGO KONSTRUKCJE Z DZIEWIĘTNASTEGO WIEKU, A NIE LATA PRL. CZY Z DOBREGO POMYSŁU, JAK ZWYKLE W POLSCE, ZROBIĄ WIELKĄ KLAPĘ, BO JAKIŚ NIEUDACZNIK POSTAWIŁ NA SWOIM
  • ~paxon
    (2018-04-14 16:00)
    Sukcesem będzie jeśli dogonią jakością Chiny sprzed 10-20 lat, a do dopiero rywalizować z obecnymi chińskimi motocyklami, które jeśli chodzi o jakość, stoją na dobrym poziomie. To jest smutne, że nacjonaliści i reszta nawiedzonych fanatyków polski, mają takie klapki na oczach. Trudno z tymi ludźmi rozmawiać, podawać im fakty, skoro dla nich wszystko co teoretycznie gorsze niż polskie, to obiekt drwin. 90% ich życia kręci się wokół MADE IN CHINA, ale będą na to pluć ile się da, do tego marzyć i snuć jakieś fantazje o lepszości polski. Ja tam nie mam nic przeciwko polskim motocyklom, ale wystarczy zaznajomić się trochę z tematem, jeśli chodzi o częste porównania "nowe polskie" vs chińskie, aby po prostu wiedzieć, że obecne chińskie motocykle to już nie jest to, co 10 czy 20 lat temu. To już jest dobry poziom, to są motocykle, które nie sprawiają problemów większych, niż te, które trapią "markowe" sprzęty. Właściciele są zadowoleni z tych motocykli. No ale powiedz to typowemu, polskiemu fanatykowi, dla którego stare polskie produkty są synonimem "jakości", to od razu przepuści na ciebie atak, w oparciu o swoje paranoje i niewiedzę. I właśnie tacy ludzie są odpowiedzialni za negatywne postrzeganie chińskich motocykli, ludzie którzy nie wiedzą co mówią, a kierują się wyłącznie ślepym, polskim fanatyzmem. Smutni ludzie, z klapkami na oczach.
  • ~daniel
    (2018-04-14 09:38)
    ludzie którzy znają wsk powinni tam jechać zrobić protest a tych inżynierów to do ***** wywalania a nie motocykle projektować
  • ~husarz cyfrowy
    (2018-04-14 00:03)
    Jeżeli ten "polski sznyt" jest a la obecna "narodowa" władza, to rzeczywiście się zgadza: nie ma zbiornika paliwa ani siodełka.
  • ~Janusz bernat
    (2018-04-13 15:23)
    Wyszło jak zwykle czyli byle jak
  • ~.ciekawy-
    (2018-04-13 11:13)
    Nie widać zbiornika paliwa.

Może zainteresować Cię też: