• ~Gtuk2
    (2015-05-13 11:19)
    nie wiem co myśleć o tym artykule miałem kiedyś "niemca" i już nigdy nie wrócę do tych koncernów, zaufałem dwa razy myślałem że za pierwszym razem auto jest po prostu wadliwe ale już przy drugim wiedziałem, że jest to wina marki. Długo zastanawiałem się nad zmianą auta lecz nie bardzo wiedziałem na jakie. Znajomy mechanik polecił mi avensisa kombi no i muszę przyznać że moje wizyty u mechanika zakończyły się po zmianie auta mimo że jest z 2008r to trzyma się jak "młodzieniec" teraz już wiem że "niemiec" nie ma porównania z japońcem.
  • ~samochodzik
    (2015-03-30 17:32)
    Jaki najlepszy używany samochód?
    A jaka najlepsza używana żona? Sześćdziesięcioletnia siwa, czy łysawa farbowana?
    Najlepszy używany samochód to taki, w którym nie trzeba wymieniać oleju bo sam wycieknie. Wystarczy popatrzeć na parkingi pełne plam olejowych. Plama na plamie i z boku plama.
  • ~Olo
    (2015-03-25 11:43)
    nudzi mnie już ta opłacana nagonka na Vw..,skoro golf jest taki najczęściej kupowany to gdzie one jeżdżą bo mieszkam w dużym mieście i jest ich jak na lekarstwo..no chyba że mówimy o takich pełnoletnich:))to wtedy tak bo z pól wioski u mojej rodzinki faktycznie ma golfa..hahaha
  • ~Właściciel VW Passat CC
    (2015-03-25 08:06)
    Nigdy więcej VW.
  • ~POLAN
    (2015-03-24 17:08)
    NIE MA LEPSZYCH SAMOCHODOW JAK ===SUZUKI===
  • ~jpan
    (2015-03-24 23:06)
    Moja toyota ma 5 lat i nie wiem co to problemy z samochodem. 1,6/ 132KM benzyna polecam.
  • ~ewa koby
    (2015-03-25 15:15)
    wymyslilam dla producentow aut dlaczego sa aut bmw czy inny koncern wplaci mi na konto to powiem autor ewa koby
  • ~henryk
    (2015-03-31 12:07)
    Mam Toyotę Auris, rocznik 2013, sinik benzyna 132 KM, nie widzę lepszych aut.