• ~jutro
    2015-01-20 07:55
    Szykany,szykany w najrozmaitszych formach wobec kierowcow q...kie panstwo ucisku pastwiace sie wrecz w w wyrafinowanych formach jak kierowcom dolozyc.
  • ~Sorry, takie państwo!
    2015-01-26 13:14
    pozazdrościli wszechwładzy komornikom; widzimisię, więc cap i tak nie udowodnisz, bo sąd stwierdzi "nie ma samochodu (ciągnika), nie ma podstaw do wszczynania". I możesz naskoczyć na kant of pyta.
  • ~gryfon
    2015-01-20 19:07
    Czyli obywatel śmieć i policjant porządkowy.Nic tylko drżeć przed kontrolą,bo policjant zrobi z nami co tylko chce,całkowicie wolna rękę.Na zachodzie w wolnych krajach nie ma prawa Ciebie zatrzymać jak nie łamiesz przepisów.
  • ~Albo dowód albo kulka
    2015-01-20 19:57
    Dajcie im giwery niech nas walą między oczy.
  • ~piotrciech
    2015-01-20 23:04
    Wmawiają nam, że żyjemy w wolnym kraju . Prawda jest taka że obywatel tego grajdołu ma coraz mniej do powiedzenia i staje się murzynem (nie ubliżając ciemnoskórym ) we własnym kraju.
  • ~zxz
    2015-01-23 09:56
    Jakie policjant ma uprawnienia???
  • ~tuv
    2015-01-22 16:14
    Jak czyta się te wieści to najlepiej trzymać samochód w garażu i nie jeżdzić tu mandat tam mandat to żle tamto żle,tylko od kogo te cymbały w białych kapeluszach będą wtedy brały łapówy
  • ~czytacz
    2015-01-23 09:35
    Zatem policjant pan i władca jak w PRL, ciekawe kiedy wróci ocet, tym razem to bedzie dr Oetker.
  • ~obserwator
    2015-01-22 23:00
    A kto bedzie placil za naprawe jak w trakcje przejażdżki policjanta auto sie zepsuje albo zrobi to policjant zlym uzytkowaniem,kto bedzie skarżyl funkcjonarjusza,wlasciciel czy ubezpieczyciel?
  • ~Drzazga 101
    2015-01-23 14:43
    O Matko, aż mnie rwie w zębach z ciekawości co jeszcze te zieby wymyślą, żeby dopierdaczyć kierykom i zciągać z nich haracz, żeby było na pensyjki dla platformerskich "działaczy - menedżerów" po 80 baniek miesięcznie w - przepraszam za wyrażenie - SPÓŁKACH Skarbu Państwa, kuervas !
    Hej !-