• ~messina2
    (2015-01-28 15:48)
    JEstem ciekawa za co jeszcze policjant moze wlepic mandat, skoro samochod jest po przegladzie technicznym, w autoryzowanej stacji diagnostycznej, jestem kierowca od 30 lat, nie mialam jeszcze mandatu, odpukac!!! prosze dokladnie napisac co moze sprowokowac policjanta do wystawienia mandatu???
  • ~piotrciech
    (2015-01-20 23:04)
    Wmawiają nam, że żyjemy w wolnym kraju . Prawda jest taka że obywatel tego grajdołu ma coraz mniej do powiedzenia i staje się murzynem (nie ubliżając ciemnoskórym ) we własnym kraju.
  • ~gryfon
    (2015-01-20 19:07)
    Czyli obywatel śmieć i policjant porządkowy.Nic tylko drżeć przed kontrolą,bo policjant zrobi z nami co tylko chce,całkowicie wolna rękę.Na zachodzie w wolnych krajach nie ma prawa Ciebie zatrzymać jak nie łamiesz przepisów.
  • ~tuv
    (2015-01-22 16:14)
    Jak czyta się te wieści to najlepiej trzymać samochód w garażu i nie jeżdzić tu mandat tam mandat to żle tamto żle,tylko od kogo te cymbały w białych kapeluszach będą wtedy brały łapówy
  • ~dental
    (2015-01-24 04:14)
    Znavznie gorzej niz za komuny, to co sie dzieje w Polsce ,wola o pomste do nieba.
  • ~zbigniew
    (2015-01-20 16:01)
    A jak policjant bedzie miał zeza to tez sprawdzi ustawienie swiateł ? a sprawdzenie spalin mając katar? Najlepiej dać im pozwolenie na zastrzelenie i bedzie ok.
  • ~gregor479
    (2017-01-13 00:21)
    Policjant odbierze dokument, jeżeli stwierdzi (lub będzie miał uzasadnione przypuszczenie), że pojazd zagraża bezpieczeństwu. np.pekniety klosz kierunkowskazu.
  • ~Drzazga 101
    (2015-01-23 14:43)
    O Matko, aż mnie rwie w zębach z ciekawości co jeszcze te zieby wymyślą, żeby dopierdaczyć kierykom i zciągać z nich haracz, żeby było na pensyjki dla platformerskich "działaczy - menedżerów" po 80 baniek miesięcznie w - przepraszam za wyrażenie - SPÓŁKACH Skarbu Państwa, kuervas !
    Hej !-
  • ~Albo dowód albo kulka
    (2015-01-20 19:57)
    Dajcie im giwery niech nas walą między oczy.
  • ~Obserwator
    (2015-01-20 09:38)
    Jest to kolejny dowód rozpasania władzy . Rozpasanie to schodzi już
    do coraz niższych szczebli władzy / asesor - z-ca komornika zabiera
    ciągnik rolnikowi , policjant "na oko" decyduje o losie kierowcy , itp /
    Kochani rodacy , czy nie nadszedł czas aby zmienić tę władzę ?
    Okazja się zbliża . Pomyślcie o tym.