• ~Toya
    2015-01-03 17:56
    Nie bardzo rozumię idei tego rankingu... Albo mi coś z serwerem nie tak, bo dlaczego zamiast podać pierwszej dziesiątki widzę np. Renault Laguna - 71. miejsce w kategorii aut 10-11-letnich wg TUV. Czyli to jest super auto skoro jest na 71. miejscu. Albo Chevrolet na 191. miejscu. O co tu chodzi? Jestem blondynka to pewnie nie łapię. Wolałabym pierwszą dziesiątkę i już.
  • ~licho
    2015-01-07 10:14
    I co ??? Mam klikać 61 razy ??? Zdurnieliście ??
  • ~ Zer GUT redaktorr
    2016-02-24 12:32
    Na niemiecką modłę: Opel dostał w d.pę od Chevroleta (Captiva miała i ma bardzo dobrą sprzedaż przez co bliźniacza Antara w ogóle się nie sprzedaje - nawet w niemczech) więc trzeb pogrążyć w TUV. Ciekawe że bliźniacze pojazdy a Chevrolet dwa razy jes tutaj wymieniony a opel ani razu.
  • ~Zenon
    2015-01-03 15:27
    Użytkuję 3 pod rząd Alfę Romeo, najpierw model 155, później 156, obecnie 159. Zawsze wybierałem silniki benzynowe o mocy 155-160 KM i nigdy nie miałem z tymi samochodami problemów, pod jednym warunkiem, zawsze serwisowałem je i serwisuje nadal u dobrego mechanika znającego te samochody, nie oszczędzając na kosztach i skracając interwały przeglądowe. Wiem, że jeżeli się tego zaniedba (serwis u specjalisty od VW, Skód i Opla + oszczędzanie na częściach) mogą być problemy i wtedy użytkownicy takich samochodów strasznie narzekają na awaryjność produktów AR.
  • ~gzesejk
    2015-01-03 12:43
    Raport wyląda tak!!
    Mamy np .Avensis-a i Pasata lub innego peżota
    W ave pada żarówka...czyt. jedna usterka
    W passacie turbina ...czyt jedna usterka
    Niestety w ave pada druga żarówka..kolejna usterka
    PODSUMOWANIE:
    W Toyotcie avensis występuje dwukrotnie więcej usterek niż passacie, Straszny szrot ta toyota.
  • ~southpole43
    2015-01-07 04:41
    W moim volvo XC90 kiedy wsiadam odpada plastikwa raczka przy zamykaniu drzwi, poniewaz uzywam go na zmiane z honda ELEMENT wiec moge powiedziec, ze w volvo mam okolo 180 usterek rocznie. Honda ELEMENT pracuje bez usterek. Oba samochody sa szescioletnie. Ciekaw jestem jak by wypadly w niemieckim rankingu.
    W waszym rankingu wiele samochodow przejezdza 50 000 km, to taka gorna granica do przegladu.
    Moje corki mialy nowe auta i zajezdzily je po dwoch latach, bo oszczedzaly na zmianie oleju w silniku. Teraz olej wymieniaja dokladnie po 3000 miles, bo kupily auta za wlasne pieniadze.
  • ~Nick
    2015-09-22 11:54
    Czyli do aut na F - Ford Fiat i francuzy doszly auta koreanskie.
  • ~WALDEMAR LÜDENSCHEID
    2015-01-10 12:04
    uwolnic Śląsk od okupacji gorolskiej !!
    Jerzy Gorzelik, przewodniczący Ruchu Autonomii Śląska, o Polsce i Śląsku: „Dać Polsce Śląsk to tak, jak dać małpie zegarek. No i po 80 latach widać, że małpa zegarek zepsuła."
    A ja dodam ze małpy to się trzyma w klatkach albo na łańcuchu!
    pOLSKIE MOCHERY RAUS ZE SLASKA!
    poloki to są podludzie nie zasługom na ta pieykno zimyjo, poloki to białe murzyny, śmieci Europy, polak to makumba dla pana Ślązaka albo Niemca!
    Mój Majster tak mówi polki to się nadajom ino na P Putzfrauen albo Prostituirte -sprzątaczki albo prostytutki, a poloki ino na Penner - menele i racjo mo!
  • ~Autor
    2015-01-11 17:21
    Czy nie można całej grafiki umieścić na jednej stronie?
  • ~d
    2015-01-20 08:23
    To jest taka prawda jak ta,że człowiek po 40 powinien umrzeć.Wszystko zależy od eksploatacji.Nie róbcie z ludzi głupków.