• ~posiadacz BMW
    (2016-10-08 03:15)
    Otóż prawidłowa eksploatacja czyli bez piłowania na zimnym itp. oraz serwis olejowy zawsze w czas i nie ma problemów :) Nawet po nastu latach jest pewność, że jak wyjedziesz to i wrócisz...
  • ~Szoferak
    (2014-12-07 10:43)
    Od trzydziestu lat kursuje bardzo popularne rozwinięcie skrótu BMW -

    - Będziesz Miał Wydatki!!!
  • ~on
    (2014-12-07 15:20)
    moja bmw ma 24 lat i chodzi jak szesnastka trzeba tylko o to dbac
  • ~oj, brakuje tu jeszcze kilku złomków
    (2014-12-07 12:32)
    Co do bmw to zawsze miałem zdanie, że te wydatki dotyczą cen części zamiennych a nie ich awaryjności. Może linia produkcyjna tego X3 była np. na Dalekim lub Bliskim Wschodzie. Dziwnym zbiegiem okoliczności wśród tych aut niema żadnych modeli przeciętnej skody, no chyba, że jest już poza tym rankingiem czyli od poz.125.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-12-08 07:43)
    Bedzie polski samochod- jak PIS dojdzie do wladzy reaktywuje FSO i polskie fiata + malucha.
  • ~KMS
    (2014-12-08 08:11)
    Raport TUV jest raportem o tym jak kierowcy dbaja o swoje samochody. Z przeglądu TUV "wylatuje się" za niedzałający ręczny, zużyte klocki, brak żarówki oswietlenia tablicy lub świateł postojowych, wybite wahacze, pękniętą szybę brak lusterka, nieszczelny tłumik, zapchany katalizator z usunietą sondą lambda.
    Typowe zaniedbania użytkownika/serwisu a nie rzeczywiste awarie.
    Nie za awarię rozrządu czy kompletnie rozwaloną turbosprężarkę, albo zatarcie silnika. Takie samochody nie jadą na przegląd. Co bardziej dotkliwe dla kierowcy?
  • ~vh
    (2014-12-08 08:14)
    przeciez rodzina x robiona jest przez Magne i tyko sygnowana znaczkiem BMW - tam malo co z BMW jest.
  • ~Beks
    (2014-12-07 19:39)
    Kolejny raport potwierdzający to o czym wiadomo już od dawna: najbardziej niezawodne są japończyki...
  • ~Szoferak
    (2014-12-07 23:21)
    Od trzydziestu lat kursuje bardzo popularne rozwinięcie skrótu BMW -

    - Będziesz Miał Wydatki!!!
  • ~Predzej czy pozniej , wiec OSTRZERZENIE !
    (2014-12-07 23:55)
    A ja bylam swiadkiem , ze !

    B`edziesz M`ial W`ypadek

    nawet doswiadczony 'tirowiec' ,
    skonczyl :(