• ~nic dodac nic ujac
    2014-11-26 10:01
    ustroj kapitalistyczny to raj dla zlodziejow i wszelkiej masci przekretow Polska to zlodziej na zlodzieju i teraz nie dziwie sie komunistom ze byly podpisy kobiet w dniu 8 marca
  • ~strażak
    2014-11-26 11:12
    mam autko suzuki swift 2006 piękne jak klienci zobaczyli przebieg 177tyś to każdy mówił no ładne ale chciał by żeby miało 80tyś to teraz ma
  • ~Wrobiona
    2016-04-21 16:29
    Ostrzegam przed Krzysztof Szymański Zgierz ul. Szczawińska 46. Sprzedaje z ukrytymi wadami, kupiłam auto które miało być bez wkładu własnego jak się okazało po 2 dniach poszłam na przegląd nie przeszedł go. Traktuje ludzi jak umysłowo chorych -kupujesz auto za 3000 powinieneś wiedzieć że musisz jeszcze włożyć w niego 1500-to zdanie sprzedającego.
  • ~Rabarbarbar
    2014-12-14 22:40
    W UK jak masz dzwona, to każdy moze to sprawdzic to w historii pojazdu (rejestr rzadowy ogolnodostpeny), a także przebieg, sprawdzany co roku podczas przegladu i wpysywany do rejestru. Rozwiązania systemowe. Ponadto komisy dają często gwarancję na parę miesięcy na auto.
  • ~cały salon toyoty tu się reklamuje
    2014-12-07 12:58
    Nic nie pomoże nawoływanie do zakupu nowych toyot, te wasze nowe auta są po prostu za drogie. Używane z lat 2005-2010 są o połowę tańsze i można znalezc w dobrym stanie, chwilę tylko trzeba poszukaći nigdy nie kupować od "janusza stan apteka".
  • ~trybel
    2014-11-30 20:55
    Ja nigdy już nie kupie używanego auta, TEraz przymierzam się do Priusa i wiem że będzie to nówka z salonu.
  • ~lewas
    2014-11-27 20:30
    dlatego lepiej zamiast używanych kupować nowe...ja poszedłem do salonu toyoty pan mi wszystko pięknie doradził i mam nówkę sztukę nie śmiganą.
  • ~Lutek
    2014-11-26 11:48
    Do Dariusa. Lutek nie jest żadnym właścicielem komisu,sam mam auto sprowadzone z Francji i żeby było śmieszniej nie znam sią na samochodach i byle pierdoła do jestem u swojego mechanika. Mam tylko zastrzeżenia do takich stwierdzeń jak "na granicy prawa, prawdopodobnie, bardzo możliwe itp". To są słowa których się nadużywa w sytuacjach nie do końca wyjaśnionych, a mających podkreślić powagę zdarzenia. Ubawiłem się z tym Januszem, chyba ludzie o tym imieniu rzeczywiście mają coś nie halo z głową. Pozdrawiam i wcale nie twierdzę że nie kręcą liczników, ale skoro jest tyle ujawnionych przypadków to gdzie jest mowa że sprawcy tego procederu ponieśli karę?
  • ~Oszukany
    2014-11-26 10:59
    Ostrzegam przed handlarzem: Michał Prędki Carrera911 z Buska-Zdroju. Wciska jako niewymagające wkładu finansowego auta, które są w rzeczywistości studnią bez dna.
  • ~Aretka
    2014-11-27 11:53
    dlatego lepiej olac tych oszustow dolozyc i kupic nowe auto. nawet na wyprzedazach rocznika. teraz sie zaczely, np w toyocie. po co sie stresowac i nie mieec pewnosci co do zakupu. lepiej kupowac nowe