• ~piotr3005
    2014-11-18 07:50
    Uwaga na Getin Bank oszukują , niskie raty tylko prowizja bardzo bardzo wysoka!!! Kupiłem auto i spłaciłem wcześniej ratę i prowizja do zapłaty.
  • ~JASIU
    2015-01-30 12:14
    GODNIE POLECAM NISSAN SUNNY NIGDY MNIE NIE ZAWIUDL
  • ~krzys
    2014-11-14 17:37
    ciekawe jakie miejsce ma peugeot 208 . mam go i jest kupa zlomu
  • ~karol
    2014-11-13 11:12
    używanego auta to ja bym nie kupił, przyznam że toyoty dobrze sie sprawują nawet po kilku latach i sa dość bezawaryjne ale wolałbym kupic nowy ;)
  • ~Fazi
    2014-11-11 09:33
    Wirka

    Strasznie tendencyjny komentarz. Trzeba być idiotą, żeby nie zauważyć, że reprezentujesz Getin. Bo jaki związek ma niezawodność auta z finansowaniem !
    Blondynka...
  • ~Andrzej
    2014-12-09 12:38
    najważniejsze i tak jest własne doświadczenie. np ja od lat jeżdżę toyotami i faktycznie te samochodu są solidne. Hybrydy też mają bardzo dobre
  • ~Sawo
    2016-06-20 21:25
    Coś mi nie gra... od kiedy Volkswagen jest wyżej od Toyoty???? brat ma kolegę co od lat pracuje w warsztacie i nigdy jeszcze nie widział zepsutej toyoty... za to Volkswageny cały czas na lawecie przyjeżdżają do naprawy... a tu jest pokazane że modele volkswagena są wyżej od modeli Toyoty... bo raport przygotował Niemiecki TUV... dlatego....
  • ~daniello
    2014-11-23 19:38
    uważam że najmniej awaryjne są samochody japońskie od lat jestem fanem toyoty. teraz mam rav4 to już 3 toyota która miałem. I nie zawiodłem się. Samochód działa jak powinien i wygląda nowoczesnie. a o to chodzi.
  • ~wirka
    2014-11-10 23:50
    mam jedno z tych aut czyli dobrze wybrałam ;) i niech tak zostanie. póki co kupno tego samochodu było dobrym wyjściem. wzięłam kredyt samochodowy w getinie i cena nie była już tak straszna ;)