• ~Uj
    (2014-11-09 11:20)
    Basia, rogi to Ci doprawią ci z VOLVO za podlizywanie się bankowi 'ferratum' ich kosztem i bez zbędnych formalności. Gdzieś się c...o wpakowała z tą kryptoreklamą ?
  • ~mark
    (2014-11-17 08:00)
    spokojnie. gdzie miejsca od 1 do10? to bedzie szal.
  • ~m³
    (2014-11-09 08:08)
    A gdzie Japonczyki? No pytam sie, gdzie ?
  • ~do "basia" z ferratum banku
    (2014-11-09 11:47)
    Co to znaczy, że poszły zawory? Najprawdopodobniej jezdziłaś od lat bez zaglądania pod maskę i w końcu poszedł ci pasek rozrządu lub jezdzisz z tanią instalacją gazową i tyle. Należy to wymienić i wtedy nie będziesz musiała brać pożyczki w tym całym ferratum banku a w ogóle to z tego rankingu wynika,że najbardziej awaryjny jest fiat stilo i mercedes ML a nie twoje volvo.
  • ~mu
    (2014-11-08 14:58)
    total głupoty 111
  • ~cc
    (2014-11-10 23:27)
    Po prostu firemki pożyczkowej z malty nie stac na reklamę i zatrudnia trolli.
  • ~t49
    (2014-11-15 12:16)
    Już ogłupione Polaczki (celowo z małej litery) zapomniały, że ten wspaniały niemiecki TVW na potęgę fałszował wyniki tylko po to aby niemiecki złom był lepszy od innych aut produkowanych np. we Francji, Japonii, itd. Zostało to udowodnione bez cienia wątpliwości. Ale goje w Polsce dadzą sobie wmówić, że czarne jest białe.Mam doswiadczenie z autami różnych krajów (niemieckich też) ale od momentu zakupy Laguny 2,2 dt z wszelkimi bajerami i bezusterkową jazdą ponad 200 tys.km kupuję wyłącznie "francuzy". Aktualnie Puegot 607- przejechane 190 tys,km bezusterkowo.
  • ~Beata
    (2014-12-09 12:51)
    za dużo przewijania, więcej obrazków niż informacji. dobrze, że jeżdżę yaris i nie muszę się martwić :)
  • ~basia
    (2014-11-08 23:24)
    Moje volvo też ostatnio pokazało rogi i ti tuż przed wszystkich świętych poszły zawory i trzeba było wyłożyć gotówkę na naprawę. Kasę dostałam w ferratum banku, wybko i bez zbędnych fomalności.