• ~Kowalsky
    (2014-05-04 11:25)
    NO NARESZCIE dziennikarze z Dziennika.pl opisali auta "dla Kowalskiego". Bo tylko na to stać przeciętnego Kowalskiego.

    Toyota Carina, Mazda 626, Corolla i Opel Astra II, ale przede wszystkim - przy piętnastoletnim aucie liczy się stan, a nie marka czy model. Mi się udało kupić igiełkę Astrę II 1.4 i jeżdżę nią bezproblemowo..
  • ~żenada
    (2014-05-03 21:21)
    to jakas masakra. stilo i megane 2 to jedne z awaryjnych samochodów. i po takich artykułach jak tu wierzyć takim źródłom ??? zmowa? żeby się sprzedawały. albo info wyssane z palca.
  • ~Jam
    (2014-05-03 17:35)
    Toyota Carina - i 0 dyskusji.. To jest maszynka.. Olał reszte.
  • ~rys54
    (2014-05-04 10:12)
    Mój brat ma carinę ma 19 albo 20 lat . nawet kropli rdzy. Uklad wydechowy orginalny 300tys km przejechane. Silnik leczony.
  • ~adam
    (2014-05-18 10:39)
    do żenada
    Mam Stiloz 2003r od 4 lat, 1,9 jtd i nie włożyłem w niego ani złotówki, więc nie pisz głupot że to najbardziej awaryjne auta.
  • ~minimanimo
    (2015-03-07 23:13)
    Tutaj jest ranking tanich samochodów: http://samochod-kupic.blogspot.com/2015/03/jaki-samochod-kupic-do-miasta-za-10-20.html
  • ~Helmut
    (2014-05-03 21:27)
    No i Toyota Corolla z silnikami benzynowymi dużo pali - miałem dwie, w tym jedną jak na zdj., tylko sedan 1.3; obie paliły prawie 10 l/100km. Dużo jak na takie małe pojazdy.
  • ~maro
    (2014-05-04 10:16)
    ,,Hej, buszując po necie wpadłem na strone na której można zlokalizować miejsce w którym jest tnij.ml/lokalizuj wystarczy aby poszukiwany telefon był włączony. Sam sprawdziłem i działa :)
  • ~krzyhoo1
    (2014-05-04 07:19)
    za 5000 najlepiej zamawiać taksówkę - wystarczy na cały rok i jeszcze zostanie na bilety na intercity dla całej rodziny na wakacje