• ~Maciek
    (2014-05-02 10:21)
    370 Lanos 1,5 16V i Tyle w temacie
    dociągne do 500 i oddam na złom
  • ~OLEK> W
    (2016-01-29 12:36)
    Tylko idiota wierzy w ten ranking , NAJLEPSZE AUTA I NAJMNIEJ AWARYJNE TO TOYOTY
  • ~adi
    (2016-04-15 18:42)
    mercedes w210 2.9td 670tys i dalej niezawodny
  • ~Bolo
    (2014-05-07 10:04)
    Fakty są takie, że to Kaczyński wysadził samolot! Amen!
  • ~pamela
    (2014-05-25 22:03)
    srata tata pęczek drutu!!! Każdy kto ma toyotę wie że mistrz jest tylko jeden. A tu proszę jakie badania taki zwycięzca! Gdyby to robiono w rosji wygrałaby wołga!!! ha ha ha ha ha ha ha
  • ~Alan
    (2014-05-01 22:30)
    czym auto prymitywniejsze, tym bardziej niezawodne !
  • ~QQRQ
    (2014-05-01 16:02)
    Toyota Corolla 230 000 km i zero problemów. Z tym, że serwisowana na bieżąco.
  • ~Ojibwa
    (2014-05-01 22:37)
    Co to jest 150 tys to jest prawie nowy samochod, moj kolega przejechal Toyota Corolla 550 tys mil i pozbyl sie jej bo dostal w spadku nowy samochod.Toyote chcial oddac do dealera bo myslal ze moze dostanie jakas nagrode ale oni odpowiedzieli ze to nie jest zaden record i nie sa zainteresowani przejeciem tego samochodu.
  • ~Mart
    (2014-05-06 21:13)
    bzdurny artykuł. Samochody klasy co najmniej średniej. Niech podadzą ile kosztował serwis do tych 150tys km. Właściciele mają kasę na drogie auta to i na kosztowne wymiany. Podajcie koszty jakie zostały poniesione do czasu nabicia kilometrow. Test nie pokazuje ktore auto jest najmniej awaryjne tylko ktorej marki wlasciciele serwisują regularnie. Moze sie okazac porownujac 200tys jazdy Mercem E i Accordem że zaoszczedzilismy na kolejnego japonca.
  • ~benek
    (2017-08-24 21:49)
    przy[pomne tylko ze ten szmatlawiec jest w rekach szwabow, wiec nie dziwi, ze niemieckie badziewie wygrywa w rankingu haha