• ~OLEK> W
    (2016-01-29 12:36)
    Tylko idiota wierzy w ten ranking , NAJLEPSZE AUTA I NAJMNIEJ AWARYJNE TO TOYOTY
  • ~Bolo
    (2014-05-07 10:04)
    Fakty są takie, że to Kaczyński wysadził samolot! Amen!
  • ~Maciek
    (2014-05-02 10:21)
    370 Lanos 1,5 16V i Tyle w temacie
    dociągne do 500 i oddam na złom
  • ~pamela
    (2014-05-25 22:03)
    srata tata pęczek drutu!!! Każdy kto ma toyotę wie że mistrz jest tylko jeden. A tu proszę jakie badania taki zwycięzca! Gdyby to robiono w rosji wygrałaby wołga!!! ha ha ha ha ha ha ha
  • ~Ojibwa
    (2014-05-01 22:37)
    Co to jest 150 tys to jest prawie nowy samochod, moj kolega przejechal Toyota Corolla 550 tys mil i pozbyl sie jej bo dostal w spadku nowy samochod.Toyote chcial oddac do dealera bo myslal ze moze dostanie jakas nagrode ale oni odpowiedzieli ze to nie jest zaden record i nie sa zainteresowani przejeciem tego samochodu.
  • ~Alan
    (2014-05-01 22:30)
    czym auto prymitywniejsze, tym bardziej niezawodne !
  • ~adi
    (2016-04-15 18:42)
    mercedes w210 2.9td 670tys i dalej niezawodny
  • ~arma
    (2014-05-05 16:13)
    w zasadzie to samochód zadbany, serwisowany, z coroczną wymianą oleju filtrów i w razie konieczności wymienianym co trzeba na czas, będzie służył długo.
    Jeżeli ktoś kupuje samochód i wymienia olej co 3-4 lata bo mało jeździ (znam taki przypadek) to czego się spodziewa?
    Nie ma znaczenia kraj pochodzenia a jedynie dbałość użytkownika. Niestety u nas panuje przekonanie, że jak stanie na drodze to się zrobi.
  • ~foreks
    (2016-09-24 12:46)
    Jasne, Audi i TSI albo TDI nie psuja sie. Zaroweczki moze nie, ale DEKRA nie sprawdzi przeciez glowicy, popychaczy, wtryskiwaczy, panewek korobowych. Sorry ale nie psuje sie Lexus i nie ma mowy zeby jakis Niemiec mu podskoczyl. Mercedes? Poczytajcie forum, spojdzcie na Allegro, gdzie jest mnostwo E klasy z uszkodzonym silnikiem na ofercie. Volvo V70? Pewnie nie sprawdzaja skrzyn, ktore psuje sie co 200k km, przekladni katowej, najwiekszego badziewia na swiecie 2,4d, ktore ma wszystkie mozliwe awarie diesli na swiecie.
  • ~wolna
    (2014-05-02 08:26)
    Artykuł mocno sponsorowany.
    Mój Citroen SAXO 266000 km i nadal jeździ bezawaryjnie.