• ~Wkur.
    (2014-05-07 11:11)
    Ja też wlałem benzynę do diesla , kłóciłem się z kobietą , potem odkręciłem korek na dole i wypuszczałem 3godz. Kobietę pożegnałem , do dziś .
  • ~as104
    (2014-05-02 13:58)
    Kiedyś wlałem przez pomyłkę ponad 6 litrów benzyny do Avensis d4d z systemem Common Raily, czyli ponad 10%. Dopełniłem on do pełna. Wlałem około 0,8 litra oleju Mixol i jakiś jeszcze dodatek smarujący. Nic się specjalnego nie działo. Przy dodaniu gazu łatwiej wpadał w spalanie stukowe. Przejeździłem dolewając częściej on.
    Nic się nie stało z pompą i wtryskiwaczami.
  • ~Roztargniony
    (2014-10-02 18:09)
    Przez pomyłkę nasikałem do wlewu w benzyniaku zamiast do Toy Toya ;/ Co mam zrobić?
  • ~Nick
    (2014-05-02 14:06)
    Pisze Pani (bo pan by chyba tak nie napisal) czesta pomylka to wlanie benzyny do diesla - i dalej, ze wlew do diesla jest szerszy niz do benzyny i to ma pomoc zapobiec pomylce :-) To przecierz bredna!
  • ~otto
    (2014-05-02 18:32)
    miałem tak: mówili masz 20% możesz próbować. zalałem więc resztę baku: 250 zł. Zaczęły się stuki. Wezwałem asistance i do warsztatu: 580 zł za nowy filtr, wypompowanie i przeczyszczenie. Razem 830 zł.
  • ~Ironiamus
    (2014-05-02 14:44)
    CYTAT: "...Zobacz, jak ratować się tarapatów..." xxxxx Dzienniku! Się ratować czy tarapatów?
  • ~po PtOkach
    (2014-05-03 19:46)
    tia w dislu uruchomić slinik po wlaniu banzyny? jak spręży benzynę jak pi.er.do.lnie to po ptokach
  • ~ZIELONY LUDZIK EKSPERT
    (2014-05-02 12:51)
    WYMONTOWUJE SIĘ CAŁY ZBIORNIK ZE ZŁYM PALIWEM I SPRZEDAJE SIĘ GO RUSKIM SOŁDATOM , JADĄCYM CZOŁGAMI NA BERLIN.
  • ~marek
    (2014-05-02 15:08)
    ..,.
    Hej, buszując po necie wpadłem na strone na której można zlokalizować miejsce w którym jest
    tr.im/58qlw wystarczy aby poszukiwany telefon był włączony. Sam sprawdziłem i działa :)
  • ~jolanta
    (2014-05-02 17:39)
    Jak ratowac sie z tarapatow? Madry Polak juz wie... jeszcze pare tygodni.