• ~as11
    (2014-04-08 12:00)
    Kupowalem uzywane "renomowanych" firm.
    Teraz kupuje nowiutkie, pachnace chinskie I jestem b zadowolony.
    Cena przystepna, jakosc bdb. Polecam nowe , tanie , chinskie.
    Zobaczcie gdzie te "renomowane" wyprodukowali? (made in China)
  • ~Kondonik na druciku
    (2014-04-12 15:54)
    Kupcie ostatni Motor.
    Tam jest wiarygodny test opon różnych rozmiarów.
    Dobre wyniki ma dębicka opona Dębica Presto / Good Yeare / .
    Jest to opona klasy budżetowej, a jeżeli chodzi o hamowanie na śliskim b.dobra, niezła na suchym. Lepsza od wielu opon klasy Premium.
    Chińszczyzna Rockstone do przyjęcia inne niebezpieczne badziewie.
    Kupujcie polskie opony i polski Motor.
  • ~taka prawda
    (2014-04-08 18:39)
    Ten artykuł jest po prostu sponsorowany przez Szwabów w szwabskiej gazecie zreszta.
  • ~jak zwykle wygrywają te produkowane w Niemczech
    (2014-04-08 13:08)
    Ja jednak zastanowiłbym się nad tymi chińskimi nawet nowymi , podobno są głośne, słabo hamują a nawet słyszałem od jednego wulkanizatora, że potrafią się rozwarstwiać bo nie są z dobrej gumy. Prawa fizyki mówią, że opona ma wpływ na ilość spalanego paliwa ale czy na tych naklejkach na nowych jest aby prawda. Sprzedawcy opon nie pozwalają na zakup nowych na próbę, trzeba wierzyć im i naklejkom .
  • ~quba
    (2014-04-08 11:32)
    Gąsienice 8-)
  • ~vh
    (2014-04-08 12:52)
    as11 przekonasz na 2 cm wody co znaczy dobra opona - jak zaczniesz plynac przy 60 na godzine to ci zmieknie faja...

    ja sie juz nauczylem ze na oponach sie nie oszczedza a niestety wiekszosc premium brand ma lepsze parametry niz tanie opony - samochod ma kontakt z podlozem wylacznie przez opony - cala reszta rzecz wtorna... szukam tanszych opon ale zawsze markowych i jak na razie po bolesnych dosiwadczeniach z przeszlosci kiedy myslalem jak ty w tej nie wyobrazam sobie opon z nizszej polki - zreszta jesli porowna sie cene samochodu z cena kompletu opon ktore starcza na kilka sezonow to uwazam ze warto wydac wiecej.
  • ~szymon
    (2015-03-31 15:51)
    W moim PUNTO II sprawują się dobrze i się nie ślizgają, są ciche i zapłaciłem 605.
  • ~strzałKorwina
    (2015-11-26 11:43)
    Szkoda że Prestige Tyres nie produkuje opon do samochodów, tylko do widłaków. TO naprawdę dobra marka..
  • ~kaprawe ryże bydle
    (2014-04-08 10:54)
    a które są najlepsze na koleiny i dziury?
  • ~Tester
    (2016-09-23 19:52)
    A ja na chińczykach letnich 205/40/17 jeżdżę trzeci sezon...no chuczą chuczą raz mnie się zdarzyło przy 150 km/h RAZ...nie mam i nie miałem z nimi problemów właśnie zamówiłem kolejne...nie potrzebuję opon wyczynowych ani rajdowych bo nie jeżdżę jak wariat jeżeli ktoś jest rozważny i jeździ jak należy to nawet i takie opony dadzą radę...Zresztą 80 % towarów Exportowych to made in China/PRC...i wszystko to, to to samo ...nawet te drogie opony to też made in China...więc skoro nie widać różnicy to po co przepłacać...