• ~Pingo
    (2014-02-23 17:52)
    Click, click, click...
  • ~sru
    (2014-02-23 17:19)
    Krypto reklama na chama !
  • ~prof.B.Gabka
    (2014-03-14 03:53)
    Mialem autko pod tytulem "Pontiac Sunfire"Silnik 4-ro cylindrowy,2,2 litra,reczna
    5-cio biegowa skrzynia ,okna na korbke,Byl to rocznik 1997.Auto bylo uzywane przez 11lat.Przejechalo 364 000 km,gdy zostalo sprzedane.Poza wymianami :olejow,akumulatora,hamulcow,plynu chlodniczego oraz kabli i swiec , nie bylo robione NIC!,KOMPLETNIE NIC!Samochod jezdzil niezawodnie,
    Plamy rdzy zamalowywalem walkiem i farba.Bylo to proste i niezawodne a najwazniejsze to tanie auto.Takich aut juz nie robi sie od okolo15 lat. Teraz robi sie ZLOM,5 lat i kupuj Franus nowa kare.Bez wzgledu kto to robi.Nie mowie o autach luksusowych.Te statystyki sa finansowane:auta nowe-producenci,auta uzywane-handlarze samochodow.Ot i cala prawda.
  • ~Robert
    (2014-03-04 09:11)
    Bez przesady, niemal każdy nowoczesny i właściwie użytkowany i serwisowany samochód przejedzie 100 tys km bez awarii. Mój brat ma w firmie VW Passata B6 2,0 TDI CR 170 KM z 2010 roku. Obecny przebieg to 268 tys km i nie było awarii silnika!
  • ~hondziarz
    (2014-03-03 02:43)
    A gdzie jest Honda w tym zestawieniu? Gdzie jest Subaru?
    Wrzucanie Audi i Mercedesa, które psują się na potęgę, a nie zamieszczenie w zestawieniu tych dwóch japońskich marek, to zwykła kpina i kryptoreklama niemieckiej motoryzacji. Sam jeżdżę Hondą City z 2010r. 120000 przebiegu i zero awarii. Nawet gumek w zawieszeniu nie zmieniałem. Wymieniam tylko olej (zwykle co 20tys., ale 2x zdarzyło mi się przejechać 40tys. bez wymiany) i filtry. Dwa razy klocki z przodu i raz z tyłu od nowości. No i jeszcze żarówki H4 2x wymieniłem. Poza tym absolutnie nic.
  • ~USA
    (2014-02-28 03:12)
    Kto jeszcze ierzy DEKR'ze o ich przekretach w falszoaniu danych wie caly swiat? Gdzie sa auta Japonskie w ich badaniach? czemy Acura, Toyota, Honda, lexus, Infinity, Mazda, Subaru bija na glowe pod wzgledem jakosci auta niemieckie w USA? Jakosc Audi wacha sie w granicach srednia lub ponizej sredniej oceniana przec Consumer Raport w USA. Jakosc Japonskich to zykle poyzej lub znacznie powyzej w ocenie Amerykano. czemu takie roznice? Bo tu nie falszuja danych!
  • ~bijka
    (2014-02-25 23:21)
    100 tysięcy? a co to jest? kiedyś auta robiły 500 tys bez niczego!!! co za porównanie w ogóle ;) niestety auta i tak się psują i tak , nie mamy na to wpływu. mój ostatni samochód za dużo napraw mnie kosztował więc zdecydowałam się na kredyt samochodowy z getinu i zmianę auta. i wyszło mi taniej niż dokładanie do starego.
  • ~To przykre
    (2014-02-27 10:18)
    Robnad
    Tylko leczenie zamknięte jest ci w stanie pomóc.
  • ~Niestety właściciel VW Passat CC
    (2014-02-27 10:16)
    Nie wierzcie w żadne raporty Dekry czy TUV.
    Kryptoreklama szwabskich samochodów.
  • ~Antoni
    (2014-02-24 14:07)
    Auta mogą być mniej lub bardziej niezawodne, ale kierowcy to czasmi makabra. Przez jednego ostatnio Starter assistance mi holował, bo jak mi wbok udezrył to już nic nie zostało