• ~jerrra
    2014-01-25 21:00
    Genialne!, Biere kiece i lece po posiawke z trzeciej renki!
    No!
  • ~Seb
    2014-01-25 23:05
    Niemiecka propaganda - niedawno wyszło na jaw że ADAC okłamywało w plebiscytach - jak można dalej wierzyć tym kłamcom - dlaczego przytaczacie ich raporty - w innych krajach zawsze wyniki są inne tylko u niemiaszków germańskie padła są w czołówce - czy to nie dziwne?
  • ~wtek
    2014-01-26 02:20
    Ja mam Mazde-3 ,kupilem nowa w 2006, mam przejechane 160000km i palcem nie ruszylem,samochod niezawodny..Polecam
  • ~POKLOSIE
    2014-01-25 19:48
    Nasz prezes nie ma prawa jazdy a swietynie zyje na koszt innych.
    Ja tez tak chce !
  • ~Obserwator
    2014-01-25 16:51
    Czy TUV podaje dane równie rzetelnie jak ADAC? Przypominam, że ADAC był ostatnio zaangażowany w aferę z dziesięciokrotnym zawyżeniem ilości głosów oddanych na VW Golfa w plebiscycie na ulubiony samochód niemieckich kierowców.
  • ~jot
    2014-01-25 11:08
    Znowu niemiecka propaganda okraszona japońskimi dodatkami. Po doświadczenia z kilkoma niemieckimi 'niezawodnymi' samochodami, kupionym w salonach i serwisowanymi w autoryzowanych serwisach, powiedziałem sobie: nigdy więcej!
  • ~kecaj
    2014-01-25 13:21
    Taaaaak, w szczególności z silnikami tsi słynącymi z niezawodnego psucia się!
  • ~bg
    2014-01-25 15:30
    dojcze szajse
  • ~artur
    2014-01-26 09:40
    Kupiłem 3 lata temu koreańczyka i nic się nie dzieje , tylko obowiązkowy serwis . Co będzie jak zabraknie na rynku normalnych samochodów z normalnymi silnikami? Kupię nowy rower i skuter (używane w zależności od odległości do celu) .
  • ~chbnu o
    2014-01-26 18:37
    1
    1