• ~Aussie
    2014-02-17 22:38
    Ford Falcon, 20 lat, ponad 300,000 km, silnik 6 cyl, jedyna wada ze duzo pali, ale luksusowa jazda dla 5 osob
  • ~Właściciel VW Passat CC (niestety)
    2014-01-29 08:37
    NIE MASZ PROBLEMÓW

    KUP SOBIE VOLKSWAGENA

    WTEDY BĘDZIESZ MIAŁ
  • ~artur
    2014-01-26 09:40
    Kupiłem 3 lata temu koreańczyka i nic się nie dzieje , tylko obowiązkowy serwis . Co będzie jak zabraknie na rynku normalnych samochodów z normalnymi silnikami? Kupię nowy rower i skuter (używane w zależności od odległości do celu) .
  • ~Piotr
    2014-04-27 18:27
    To zestawienie nic mi nie daje. Razem w jednym rankingu Porsche Cayenne i Toyota Prius, ha ha!
  • ~Jack
    2014-10-08 19:04
    Nie jest największą tragedią miećVW ale ogromny wstyd
  • ~kajka
    2014-11-15 22:07
    o proszę, moja toyota prius na 1 miejscu. w sumie nic dziwnego, bo toyota jest japońskiej produkcji, więc bezawaryjność to ich największa zaleta
  • ~steppin
    2014-11-11 19:01
    kiedy decydowałam się na kupno nowego samochodu rankingi niezawodności były dla mnie ogromnie ważne. zdecydowałam się dlatego na yarisa, bo poza ekonomią liczy się bezawaryjność.
  • ~tomasz
    2014-11-05 19:15
    Wśród Amerykanów (Consumer Report) Prius tez góruje ( w różnych wersjach ), mam go kilka lat, na początku byłem trochę niepewny - nie było takich rankingów i tyle opini użytkowników- ale wyszło lepiej niż myślałem :)
  • ~wtek
    2014-01-26 02:20
    Ja mam Mazde-3 ,kupilem nowa w 2006, mam przejechane 160000km i palcem nie ruszylem,samochod niezawodny..Polecam
  • ~Seb
    2014-01-25 23:05
    Niemiecka propaganda - niedawno wyszło na jaw że ADAC okłamywało w plebiscytach - jak można dalej wierzyć tym kłamcom - dlaczego przytaczacie ich raporty - w innych krajach zawsze wyniki są inne tylko u niemiaszków germańskie padła są w czołówce - czy to nie dziwne?