• ~tamka
    (2014-11-10 14:25)
    ~Mili
    Verso jest stworzona dla rodziny - to mówi producent, a ja mówięz doświadczenia że nawet jesli rozłożysz tylne siedzenia to i tak zostaje miejsce w bagażniku. wiec wybór należy do Ciebie
  • ~Tata
    (2016-03-15 21:37)
    Jak chcecie wozić dwoje dzieci (jeszcze w fotelikach), żonę oraz w bagażniku wygodnie dużego psa (Irish Wolfhound) i rozłożony wózek to wybór jest jeden - Land Cruiser 3.0 D4D. Mój z 2002 za 30 tyś. Spalanie 10,5l/100. Stały napęd 4x4. Zaparkuje tam gdzie inni nie mogą. Jak znajdziecie coś lepszego w tej cenie to proszę o sugestie (ale życze powodzenia:)
  • ~Kolo
    (2014-01-05 21:54)
    Litości... ta DEKRA i jej testy niezawodności są godne pożałowania... jak wszystkie inne testy z Niemiec.
  • ~Artur
    (2015-08-31 20:59)
    Kupiłem z Niemiec Audi A4 i uważam że powinno się pojawić w spisie o ile był by rzetelny. Autko jest pojemne i miękkie dzięki czemu nie budzi dzieciaki jak wpadnę w jakąś dziurę czy przejadę przez próg zwalniający. A auto z Niemiec z niskim przebiegiem praktycznie jak nówka za cenę używanego z polski http://www.autoorder.pl/galeria-sprzedanych-aut/audi-a4-2-7-tdi-2009/
  • ~piotr
    (2014-01-14 21:01)
    suzuki sx4 w kategorii van'ów ... ha ha ha ha ha
    jezdze takim samochodem piec lat i nagle po tylu latach dowiaduje sie ze jezdze vanem :-)
    przeciez ten "van" ma bagaznik jak cienko-cienko ...
  • ~Mili
    (2014-08-07 22:42)
    Jestem posiadaczka dzieci sztuk 2, psa. kota( to głownie dotyczy wyjazdow urlopowych) i myśle o zmianie samochodu na wieksze, ale w gre wchodzi tylko toyota(teraz mamy yaris) Czy posiada ktos auris badz priusa? i moze zdac szczegóły użytkowania?
  • ~bodek
    (2016-11-30 16:42)
    my dla naszej 5 osobowej rodziny kupiliśmy sobie BMW Gran Tourer . Jak zobaczyliśmy tego vana w Bawaria Motors BMW nie było juz odwrotu. I mamy to bezpieczne, wygodne i rodzinne auto
  • ~max
    (2014-01-04 20:36)
    Ford, VW i Toyota powtarzają się w każdym przedziale. Zatem wiadomo czego szukać.