• ~Trew
    (2013-12-15 10:59)
    ...a gdzie VW GOLF, PASSAT? :) A gdzie szroty OPLE? Gdzie psujące się na potęgę AUDI? Japońskie silniki benzynowe wykręcają bez remontu 1 milion kilometrów. Nie widziałem takiego benzyniaka MADE IN GERMANY.
  • ~kola
    (2013-12-14 21:30)
    Galaxy? Sharan?? Co za debil zrobił ten ranking? NA czyje zlecenie? Za czyje pieniądze? Koncernu PSA? Bo coś mi własnie tym to pachnie...
  • ~Tofik
    (2013-12-18 21:23)
    Wy barany , nasz PAN PREZES KACZYNSKI nie ma prawa jazdy i autostrad nie buduje ale ma wiecej rozumu od was wszystkich ciemniaki .
  • ~ewa koby
    (2013-12-14 22:28)
    wlasciciel pa ss ata cc masz racje od 1996 produkowane sa autopodobne
  • ~Eryk 23 z Warszawy
    (2013-12-30 08:29)
    Mam 17 letniego golfa. Jestem jego pierwszym właścicielem w kraju. Samochód sprowadzony z Niemiec. Jeździł nim stary dziadek z żoną i to tylko do kościoła. Jak sprzedawał to płakał i nie chciał oddać. Musiałem go nieźle prosić żeby mi sprzedał to cacuszko. Przebieg z jakim go kupiłem to 12 tys. km. Igiełka a silnik chodzi jak lala.
  • ~alfa jest piękna ale naprawdę awaryjna
    (2013-12-26 17:43)
    Kupując 10 letnie i starsze trzeba tylko bardzo uważać co się kupuje gdyż można trafić na 10 latka w bdb stanie jak i na kompletny złom. Sam dlugo szukałem , chyba znalazłem ale trzeba być prawie mechanikiem aby w tym szrocie wyszukać coś dobrego. Kiedyś rzeczywiście auta były solidniejsze, te dzisiejsze tylko ładnie wyglądają.
  • ~trix
    (2013-12-15 21:06)
    W Polsce tak się narzeka na Golfy czy Passaty a jakoś tych modeli nie widać mimo że w Polsce i w Europie jest ich najwięcej
  • ~RODAK z NORWEGI
    (2013-12-15 12:23)
    JEŻDZE 10 ROK SUZUKI SWIFT 16 BĘZYNA
    BEZ AWARYJNIE POKONUJE TRASE WARSZAWA OSLO
    O ZAMIANIE NA INNY NAWET NIE MYŚLE
    BO WIEM ŻE NIM DOJADĘ DO CELU I WROCE
  • ~RODAK z NORWEGI
    (2013-12-15 12:23)
    JEŻDZE 10 ROK SUZUKI SWIFT 16 BĘZYNA
    BEZ AWARYJNIE POKONUJE TRASE WARSZAWA OSLO
    O ZAMIANIE NA INNY NAWET NIE MYŚLE
    BO WIEM ŻE NIM DOJADĘ DO CELU I WROCE
  • ~siekiera
    (2013-12-15 11:16)
    Auto 11 letnie to złom. Ma przejechane 250tkm, a z takim licznikiem każde auto się sypie. No może oprócz Merca.
    Najlepsze jest auto z salonu.