• ~RODAK z Norwegi
    (2013-11-23 10:51)
    TYLKO SUZUKI JEST NIEZAWODNE
    W TYM SAMOCHODZIE NIE MA SIE CO POPSUDZ
  • ~zdzisłąw
    (2014-12-12 20:08)
    mam volvo 850 kombi silnik 2,5 tdi 140 koni REWELACJA do tego automat nie chce innego auta powiem o przebiegu 857 000 km polecam
  • ~ala
    (2014-11-09 13:43)
    najlepszy to lexus, a kto chwali mercedesa się nie zna :P
  • ~CHICHOT
    (2013-11-24 12:05)
    Abstrahując od motoryzacji, mam pytanie. "Zdrowy jak rydz" ? Zbierał ktoś z Was kiedyś rydze, bo ja często. I muszę stwierdzić, że to powiedzenie nie ma teraz żadnego uzasadnienia. Może kiedyś, ale teraz na 100 zebranych grzybków, 60 bedzie robaczywych. Zmiany klimatyczne, zmana warunków w lasach ? Coś w tym jest. A nas zdrowymym jak rydz jest tylko o.Tadzio R. Co widać w całej okazałości. I szczęść mu Boże.
  • ~jpan
    (2013-11-23 23:26)
    A ja kupiłem 3 letnią toyotę auris 1,6 132 koników, śmiga cudo jak bajka aż się chce wsiadać i pedzic do przodu.
  • ~zefir
    (2013-12-12 16:50)
    To porche 911 w niezawodności wysiada w porównaniu z moim osiołkiem tj nissanem almerą N15 z 1998r.Zresztą tak samo jak mój drugi pojazd mercedes C-klasa,W-203,2,2CDI.-2002r.
  • ~pol anka
    (2013-12-04 21:53)
    najmniej awaryjne są samochody służbowe rządu, sejmu, senatu, kancelarii prezydenta i te inne państwowo-samorządowe. Coś tam nawala, ale mają dobrego sponsora nazywa się Frajer Marcin Podatnik
  • ~SST
    (2013-12-08 10:43)
    @~maniak
    LOL ! Skąd sie tacy biorą?
  • ~Właściciel VW Passat CC
    (2013-11-25 19:43)
    volkswagen na 8 miejscu .
    Panowie żarty was się trzymają.
    Moim zdaniem Volkswagen produkuje obecnie najbardziej awaryjne samochody w Europie .
    wiem bo mam.
  • ~jpnpl
    (2015-06-07 18:38)
    @maniak
    Jeździsz zardzewiałym, awaryjnym złomem, a mercedesy to trupy - wszystkie, bez wyjątku. Ogólnie niemieckie samochody są kłopotliwe. Moja odpowiedź to Honda Civic 8 gen - Samochód bezawaryjny, nie koroduje, przyjemność z jazdy murowana, wybierać tylko 1.8 140 PS.
    A bmw i mercedes, to nie samochody, tylko niemieckie kible, tfuu i fuuuj zarazem.