• ~mjkl
    (2013-11-15 13:50)
    VW Kaput
  • ~KOWI
    (2013-11-15 23:09)
    Ja tam niemieckiego ***** nie miałem i mieć nie zamierzam.
  • ~Właściciel VW Passat CC
    (2013-11-21 22:16)
    nie dziwi mnie ta akcja.
    do tej pory najlepszym samochodem który używałem była Toyota Starlet .
    Uważam że samochód ma być jak pilot do telewizora ,masz go używać ale o nim nie myśleć .
    Obecny mój pojazd niestety drażni mnie ,mnóstwem awaria elektroniki.
    Volkswagen to ju niestety tylko mit i zabieg marketingowy.
    Strach pomyśleć co będzie za rok jak skończy się gwarancja.
  • ~taka prawda
    (2013-11-21 16:38)
    Volkswagen tylko przyciśnięty do muru ogłasza akcje naprawcze.
    W wielu sytuacjach chowa głowę w piasek i udaje że takie usterki to nic takiego.
    Sprawa pękających głowic nagaru zrywających się łąńcuszków rozrządu czy tarcz hamulcowych w pierwszej serii T-5 .
    Elektronika w VW to horror .
    Tak naprawdę VW ma swoich klientów gdzieś.
  • ~Właściciel VW Passat CC
    (2013-11-21 16:31)
    olo
    Frajerze w czoło dmuchany , skocz do klozetu i wykrzycz się do muszli
    (koniecznie Niemieckiej) może woda w muszli cię wysłucha.
  • ~kot
    (2013-11-17 11:44)
    volkswagen to dziecko Adolfa H - wielbiciela martwych polaczkow - warto toto kupić ...
  • ~eee
    (2013-11-16 17:44)
    Opisywanego klimatu nie mamy, a wymiana bezpiecznika to nic wielkiego.
  • ~RODAK
    (2013-11-16 16:25)
    JEŻDZE PARE LAT SUZUKI SWIFT
    INIE ZNAM POJĘCIA ''AWARJA SAMOCHODU'''
    JEZDZE W TRASE POLSKA NORWEGJA
  • ~sigg666999
    (2013-11-16 06:10)
    Hitler sie w grobie przewraca. Nie tylko VW ma klopoty z jakoscia. Takze Mercedes i BMW nie potrafia sobie poradzic z kontrola jakosci. Niemieckie samochody niestety stracily dawna wartosc - jednak tak dlugo jak sa frajerzy ktorzy sa gotowi za nie przeplacac ze wzgledow snobistycznych (czyli z glupoty) to firmy beda to wykorzystywac.
  • ~Jarek
    (2013-11-16 08:26)
    Miałem trzy VW po kolei nie powiem złego słowa.Teraz testuje Toyotę (pół roku)
    też nie powiem złego słowa.Aut używam do przebiegu 200 tys.