• ~Właściciel VW Passat CC
    (2013-11-06 08:55)
    NIE MASZ PROBLEMÓW
    KUP SOBIE VOLKSWAGENA
  • ~Rafał
    (2013-11-04 10:49)
    Auto nawet dziesięcioletnie może dobrze służyć o ile serwisujemy na bieżąco. Ostatnio przesiadłem się na vectrę b 1,8 benzyna wymieniłem rozrząd kilka rzeczy w zawieszeniu i czujnik przy klimie teraz biorę pożyczkę w getinie na instalację gazową. Samochód świetnie jeździ nie zamierzam lecieć do salonu po nowy.
  • ~hanys
    (2013-11-04 14:15)
    To chyba normalne ze po 10 latach wysiada zawieszenie w Niemczech.U nas po 3 latach .Posiadam dwulitrowe mondeo z 1996 sam naprawiam i życzę kazdemu z nową kia żeby tak wyglądało jego auto i było sprawne i bezpieczne po 17 latach.Jest takie powiedzenie jak dbasz tak masz.Od tego czy auto jest sprawne i bezpieczne sa stacje diagnostyczne.I nie powinno tam przechodzic żadne auto niesprawne tak jak w Niemczech.Tyle.
  • ~Kar
    (2013-11-06 12:03)
    Raporty TUV są mało miarodajne, uwzględniają usterki aut które dojechały na przegląd: przepalone żarówki, luzy w zawieszeniu, zużyte hamulce itp. Niestety nie uwzględniają awarii unieruchamiających auta: jak zatartych silników, pękniętych głowic, zniszczonych turbin, poważnych awarii elektroniki czy układu przeniesienia napędu (dwumasa, sprzęgło, skrzynia).
  • ~ed
    (2013-11-04 21:24)
    Moje Volvo 940 GL 2,4 diesel turbo ma na liczniku ponad 400 tys. km i skończy w grudniu 22 lata! Który z Waszych samochodów mu podskoczy..?
  • ~zz
    (2013-11-02 20:21)
    Alfa 156 nie na pierwszym miejscu? Dziwne. W mojej psulo sie wszystko.
  • ~bolekj
    (2013-11-21 19:26)
    To tylko ma napedzić zakupy nowycj aut w salonach u delerów. A o auto nawet używane po prostu wystarczy dbać i naprawiać w dobrych autoryzowanych serwisach. Jak ktoś pozwala pyprokom wsadzać łapy do swojego auta albo naprawia sam nie mając o nichym bladego pojęcia to potem ma awaryjne auto. Przez lata jeżdziłem używanym Fordem sorpio 2.9 beznzyna cosworth w automacie i nie miałem z nim nigdy żadnych problemów ale też domorosłym mechanikom nie pozwalałem nawet patrzeć na to auto. Jak wkłądasz częśc podróbkową czy zamiennik to muszisz sięspodziewać za za 3-6mc znów tę częsć wymienisz ale to nie auto winne tylko TY że wkładasz badziewie. Zamontuj oryginał wystarczy na 2-3 lata lub dłużej. To PROSTE
  • ~OKu
    (2013-11-02 20:52)
    za cholerę nie rozumiem opisu zdjęć. Miejsce wyższe to samochód lepszy czy gorszy ? i dlaczego rozpoczyna się od 70. miejsca ?
  • ~starucha
    (2013-11-05 08:10)
    Laguna 2.0 RT (bez gazu!) sprzed 19 lat. Przez ostatnie 8 lat naprawy (łącznie z fragmentami blachy) i przeglądy kosztowały mnie ok.8000 zł , co na tle innych młodszych(np. 10 letnich) i nowocześniejszych aut napakowanych elektroniką i wodotryskami, które mają już ok.8 lat nie wydaje się kwotą przesadzoną, a wręcz przeciwnie.
  • ~rybex
    (2013-11-02 17:40)
    a dopiero co moja c5 byla na topie, ehh tyle razy sobie mowie zeby tu nie wchodzic