• ~tyle.
    (2013-10-20 11:37)
    Znawcy piszą żeby coś pisać, samochód jak samochód jeżeli będzie żle eksploatowany a kierowca udający Kubice to nawet nowy nie doczeka roku albo i mniej.
  • ~marcelek
    (2013-10-20 22:22)
    mam takie ! to Peugeot 307 SW, jest świetne!!!
  • ~Marek
    (2014-07-28 13:50)
    miałem Toyotę Carinę 1,8L LB ,potem Avensis D4D 2000r,teraz mam Corolę E-12 16 VVT-i,nie zmienie nigdy marki,Carinę sprzedałem koledze (LPG) miała przejechane 289 tys,teraz ma przejechane 420 tyś i smiga nia dalejAve miała 320 Tyś i poszła do Libi na TAXI,mniej zadowolony,części drogie, za sprzęgło dałem 2200PL,teraz mam Corolkę zero problemów,czytałam że Corolka z 2002r lubją brac olej,,6 tyś po wymianie i nawet milimetr nie wzieła,oby tak dalej!
  • ~alicja
    (2013-11-05 14:30)
    ja właśnie kupiłam 6 letnie auto i wierzę, ze pojeżdżę jeszcze trochę, wzięłam pożyczkę w getinie na auto używane i nie odczuwam tego jakoś szczególnie, ale zastanawiałam się nad nowym, wiadomo, ze też na kredyt, może następne...
  • ~Wiesz co masz -Felerwagena
    (2014-03-18 20:00)
    re-Tom
    Do kogo te bajki.
    Mój VW Golf IV 1999r. -1,4 / 16V ma 180 tyś km
    i jest typowym Felerwagenem na Polskich drogach.
    Czyli najczęściej stojącym na poboczu z uniesioną klapą samochodem.
    To mój 16 samochód w życiu a 3 VW .Usiłuję nim jeździć od trzech lat, i ten czas to gehenna.
    Psuje się wszystko głównie elektronika , ale nawet pasy z tyłu sie zacieły i
    trudno je zapiąć .
    Dw3a poprzednie VW były nowe ,. i też miały swoje typowe usterki.
    Jednak Toyota i Mazda to samochody bezproblemowe .
    VW to przereklamowane przeciętniaki.
  • ~powes
    (2013-10-24 15:57)
    Ciekawe kiedy my zaczniemy inwestować w to czym jeździmy. Dla mnie auta to 2 życie, a marzenie to pojechać w prawdziwą podróż http://supercarclub.natemat.pl/79223,podroz-w-wielkim-stylu bez pośpiechu i nerwó. Mam nadziję że będzie mi to dane/
  • ~pol anka
    (2013-10-19 16:10)
    ciekawe, a służbowe furki coraż młodsze i komfortowe. Te jedenastoletnie i starsze zarezerwowano dla 5,5 mln pracowników prywatnych przedsiębiorstw
  • ~usa
    (2013-10-19 16:53)
    Zadne auto nie psulo sie bardziej niz A4 ( przebieg 40-90 000km). NIGDY WIECJ AUDI. Mialem A5 Quattro, 3L, V6
  • ~bulba
    (2013-10-19 16:54)
    tylko jak to się ma do prawdy ?
    ile sztuk jeżdzi po ulicach porchaków , a ile toyot?
    np porche 100 a 10000 tyś toyot ?
  • ~usa
    (2013-10-19 16:57)
    Wlasnie takie jak na zdjeciu.
    1, czyjnik oleju
    2. czyjnik hamulcow.
    3.czyjnik paliwa (zegary do wymiany)
    4. antenna radia (pod podsufitka)
    5.szyber dach
    6dmuchawa.
    7. zamki schowka I kanapy.
    8. nacigacz paska rozrzadu.
    9. akumulator
    10. ciagla ktoras zarowka ( wszyskie niemieckie)