• ~znawca tematu
    (2014-03-23 11:40)
    Opony wielosezonowe tak jak "anna grodzka" to chwyt marketingowy
  • ~czytelnik
    (2013-11-27 09:56)
    Tylko wielosezonowe!
  • ~żart
    (2013-11-26 17:39)
    Jakie są najlepsze "opony" (prezerwatywy) na lato i zimę.
    Aby nie było "poślizgu" (ciąży) MA(tołki).
  • ~czytacz555
    (2013-11-26 17:10)
    Dziękuje za te zestawienie.Bez niego,auta stałyby w garażu...ale jaja
  • ~szypa
    (2013-11-26 21:39)
    Niezależnie od tego czy założysz zimowe opony najważniejsza jest sztuka prowadzenia pojazdu na zimowej nawierzchni. Niestety nasze "szkoły" tego nie uczą. Zostawiają adeptów sztuki prowadzenia bez odpowiedniego przygotowania. I nie wiem co by robił to i tak taki żółtodziób sam musi się tego nauczyć. Chyba że jest zasobniejszy w kasę i sam sobie wykupi kursy w "szkole doskonalenia jazdy". A zimowe opony są listkiem figowym na wyłudzanie dodatkowych pieniędzy z kieszeni właścicieli pojazdów.
  • ~Allseasson
    (2013-11-27 01:18)
    A ja jeżdżę cały rok na oponach wielosezonowych i śmieję się z głupków, którzy dają się naciągać cwaniakom od marketingu firm oponiarskich !!!
    Oszczędziłem na komplecie felg, komplecie opon i na corocznym koszcie wymiany oraz przechowania !
    Opony sprawują się znakomicie tak w upalne dni jak i przy mrozie !
    Jeśli ktoś myśli choć trochę samodzielnie - powinien się nad tym zastanowić !!!
  • ~wmk49
    (2013-11-27 09:10)
    Kleber quadraxer wielosezonowe i tyle w temacie. A cha produkowane w Polsce ale kupiłem w Czechach bo tańsze.
  • ~Reks
    (2013-11-27 10:03)
    Od lat jeżdżę na wielosezonowyh .Dla moich przebiegów w granicach 10 do 12 tys. km i możliwości korzystania przy największych śniegach z innych środków lokomocji takie rozwiązanie jest idealne.Poza tym są o wiele cichsze niż letnie.
  • ~ted
    (2013-11-28 21:22)
    nie ma czegos takiego jak wielosezonowe.. albo sa letnie albo zimowe.. cos pomiedzy to jak obojniak...
  • ~Ludwik