• ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-09-21 10:26)
    Obiecuja gruszki na wierzbie jak prezes zbaw i caly PIS
    Jedne wielkie oszustwo, a ciemny lud lyka to jak cieple kluseczki.
  • ~Alm
    (2013-09-25 22:59)
    Moim zdaniem temat potrzebny jak DZIURA W GŁOWIE!!
    1litr paliwa w te czy we w te nie zrobi Polakom różnicy - Gorzej jest z CENAMI i JAKOŚCIĄ polskich paliw...

    Ostatnio patrzyłem dane spalania DODGE RAM to amerykanom pali naprawde połowe tego co polakom.
    Polacy mówią nie możliwe, a on mówi: "Benzyna jest w Polsce fatalna więc i wyniki testów beznadziejne. Na amerykańskiej benzynie niskooktanowej wyniki spalania są lepsze."
  • ~Eeee
    (2013-10-13 17:36)
    Przerażająca jest ilość diesli w testach. Nie mając kontaktu z europejską motoryzacją bedąc w Holandii w ubiegłym roku przez kilka dni musiałem przyzwyczajać się do gryzących spalin z diesla. Gorzej było tylko w Chinach ale tam w ich miastach ilośc samochodów i smog jest porażająca ale Europa? Spaliny z silników wysokoprężnych zą zaliczane do substancji silnie rakotwórczych w tej samej grupie co np azbest. W USA liczba nawet ciężarówek dostawczych jest minimalna i jest to wyjątkowo rzadko spotykany napęd a w osobowych to tylko wyjątkowo w jakimś niemieckim. No tak ale cena benzyny to w 10/2013 jest około 90 centów za litr ( 3--3,6$ za galon/3.8litra) zależnie od rejonu.
  • ~Frecek
    (2013-09-30 12:59)
    zaoszczedzić można na mandatach - jeżdząc z yanosikiem :)
  • ~grt
    (2013-09-30 09:36)
    odkąd korzystamy z monitoringu gps Flotis koszt paliwa w autach firmowych spadł, czyli jednak to działa
  • ~lEMING
    (2013-09-27 14:04)
    Dla mnie nie ma znaczenia czy pali 5L czy 15L/100km BO JA ZAWSZE TANKUJE ZA 50 ZŁ
  • ~Mądry
    (2013-09-26 19:08)
    Co za różnica ile pali? Bardziej mnie interesuje w jakiej cenie jest paliwo.
  • ~polski samo - chod
    (2013-09-26 17:50)
    Ja , polski samo -chod , spalam dziennie 60 papierosow !
  • ~Alm
    (2013-09-25 21:56)
    Ile paliwa "ma" 100 km naprawdę spalają samochody.

    Ale literówka :D - na
  • ~papkin
    (2013-09-21 10:51)
    Wielu wiejskich pseudo ekspertów narzeka na auta francuskie a w zestawieniu NIE MA ANI JEDNEGO, stereotypy myślenia o francuzach to brednie - i co powiecie miłosnicy wieswagenów, posklejanych szpachlą beemek i badziewnych audików???