• ~bncd
    (2013-09-20 13:40)
    wiarogodne jak sondaże CBOS
  • ~do:real
    (2013-09-20 19:35)
    "a znacie niemiecki hymn ? TO SIĘ NIE DZIWCIE !!!"

    A ty znasz niemiecki hmyn? Spiewasz do tej pory pierwsza i druga zwrotke, ty faszysto?
    Idiota wymadrza sie tu na forum. Nikt go nie zmusza, zeby kupowal niemieckie produkty. Od parenascie lat, zyje na niemieckich tasilkach i nie kontaktuje!!!
  • ~pstryczek
    (2013-10-13 02:33)
    Alfa Romeo niezawodne ? dalej nie czytam.
  • ~Autodoradca Poznań
    (2013-11-19 10:38)
    Planujecie Państwo zakup samochodu?
    Warto go dokładnie sprawdzić.

    I DLATEGO OFERUJĘ PAŃSTWU SWOJĄ POMOC.
    POMOC PRZY ZAKUPIE SAMOCHODU.
    MOJE DOŚWIADCZENIE???
    KILKANAŚCIE TYSIĘCY PRZEJRZANYCH AUT I ODBIORÓW TECHNICZNYCH.
    KILKANAŚCIE LAT NA RYNKU MOTORYZACYJNYM, W TYM KILKA LAT W ASO .
    NADZÓR NAD FLOTAMI POJAZDÓW ,NADZÓR NAD WYMIANĄ FLOT SAMOCHODÓW NOWYCH I UŻYWANYCH, ZAKUP SAMOCHODÓW NA ZAMÓWIENIA Z WIELKOPOLSKI NA POŁUDNIE KRAJU, DLA NAJWIĘKSZYCH ODBIORCÓW SAMOCHODÓW.
    WERYFIKACJA STANÓW TECHNICZNYCH POJAZDÓW, KONTROLA DOKUMENTACJI, DOKONYWANIE ZAKUPU W IMIENIU ZLECAJĄCEGO ZAKUP.

    NADZOROWANIE PROCESÓW LIKWIDACJI SZKÓD KOMUNIKACYJNYCH W TYM: ODBIORY TECHNICZNE I KONTROLA JAKOŚCI WYKONANYCH NAPRAW LAKIERNICZYCH ZGODNIE Z NAJWYŻSZYMI NORMAMI.

    UDZIELAM RÓWNIEŻ FACHOWYCH PORAD JAK PRZYGOTOWAĆ SAMOCHÓD DO SPRZEDAŻY, EFEKT ?? SZYBSZA SPRZEDAŻ SAMOCHODU I UZYSKANIE WYŻSZEJ CENY.
    Pozdrawiam,Ryszard

    www.autodoradca.eu
  • ~Autodoradca Poznań
    (2013-11-08 14:23)
    Planujecie Państwo zakup samochodu?
    Warto go dokładnie sprawdzić.

    I DLATEGO OFERUJĘ PAŃSTWU SWOJĄ POMOC.
    POMOC PRZY ZAKUPIE SAMOCHODU.
    MOJE DOŚWIADCZENIE???
    KILKANAŚCIE TYSIĘCY PRZEJRZANYCH AUT I ODBIORÓW TECHNICZNYCH.
    KILKANAŚCIE LAT NA RYNKU MOTORYZACYJNYM, W TYM KILKA LAT W ASO .
    NADZÓR NAD FLOTAMI POJAZDÓW ,NADZÓR NAD WYMIANĄ FLOT SAMOCHODÓW NOWYCH I UŻYWANYCH, ZAKUP SAMOCHODÓW NA ZAMÓWIENIA Z WIELKOPOLSKI NA POŁUDNIE KRAJU, DLA NAJWIĘKSZYCH ODBIORCÓW SAMOCHODÓW.
    WERYFIKACJA STANÓW TECHNICZNYCH POJAZDÓW, KONTROLA DOKUMENTACJI, DOKONYWANIE ZAKUPU W IMIENIU ZLECAJĄCEGO ZAKUP.

    NADZOROWANIE PROCESÓW LIKWIDACJI SZKÓD KOMUNIKACYJNYCH W TYM: ODBIORY TECHNICZNE I KONTROLA JAKOŚCI WYKONANYCH NAPRAW LAKIERNICZYCH ZGODNIE Z NAJWYŻSZYMI NORMAMI.

    UDZIELAM RÓWNIEŻ FACHOWYCH PORAD JAK PRZYGOTOWAĆ SAMOCHÓD DO SPRZEDAŻY, EFEKT ?? SZYBSZA SPRZEDAŻ SAMOCHODU I UZYSKANIE WYŻSZEJ CENY.
  • ~adeon
    (2013-09-30 13:32)
    Phaeton to chyba najmiej doceniany model Volkswagena. Prestiżem nie przebija BMW czy Merca, ale tak naprawde to niesamowicie zaawansowane technologicznie auto, doskonale wyposazone, bezpieczne, wygodne i - jak pokazuje zestawienie - niezawodne. A fakt, ze na drogach bardzo rzadkie - moim zdaniem jeszcze dodaje mu smaczku.
  • ~POLAN
    (2013-09-22 15:33)
    JEŻDZE SAMOCHODEM SUZUKI SWIFT OD 8 LAT I NIE WIEM CO TO JEST NAPRAWA
    ''''' ŻADNYCH AWARI'''
  • ~charcerzyk
    (2013-09-21 10:23)
    ..auto produkowane przez PO-lskich niewolnikow..
    ,,drag nacht osten"-czy jakos tak,ciąg dalszy
  • ~Wyeksportować polskich polityków.
    (2013-09-20 22:17)
    NOWY raport niemieckich ekspertów. Polacy mają co świętować!
    --- A co , przejmują nas ?
  • ~uj
    (2013-09-20 21:14)
    musiałbym być ************* żeby to klikać!!!