• ~pol anka
    (2013-09-17 16:35)
    używany, niepsujący się z 2013 roku. Może z października
  • ~DOŻTO JA
    (2013-09-18 09:03)
    Uwaga ~Peter i ~RYŚKU to debile jeżdżą 15- letnimi fiatami i wypowiadają się o królowej samochodów!
    Na kolana ggnnoojjee przed TOYOTĄ !!!
  • ~oki
    (2013-12-29 13:08)
    mam fiata brava 1,9 jtd 105 2000r na liczniku 220000 ale ile na 100% nie wiem bo sprowadzana z niemiec wiec ma wiecej. wszystko oki. wymiana łóżyska na alternatorze i łożyska w kole.a tak to hamulce, olej, rozrząd. mam 5 lat pozdrawiam i tak jest z awaryjnoscia nie polecam vw tych produkowanych teraz zwłaszcza diesli.
  • ~Jancio
    (2013-10-27 18:23)
    Tylko Honda Stream-nie zawodne auto.
  • ~sigg666999
    (2013-10-15 06:47)
    Propaganda oplacana przez szkopow.
  • ~jerry
    (2013-09-28 18:44)
    Jeżdżę jeepem liberty 3,7 l z roku 2004. Przejechałem 100 tys.mil w bardzo różnych warunkach. Raz były wymieniane tarcze hamulcowe Przegrzane na serpentynach w Chorwacji. I tyle.
  • ~wrocek
    (2013-09-27 10:55)
    Od wielu lat jeżdzę BMW obecnie jest to moje piąte BMW ! Robiłem tymi autami duże przebiegi 530i-630tyś.km ! ,525i turing -380tyś.km, 318i-325tyś.Obecnie jeżdzę 530d turing mam przejechane dokładnie 248tyś.km i poza materiałami serwisowimi typu olej ,filtry,tarcze(raz)itp.wszystko OK.
  • ~juras12
    (2013-09-22 18:25)
    ja jeżdżę jeep cherokee 2,1td ,ma 23 lata i nigdy nie stałem w drodze z powodu awarii,oczywiście to co trzeba pilnowane jest na bieżąco
  • ~sintra
    (2013-09-19 13:13)
    a gdzie jest opel sintra ja posiadam takiego 15 latka od 7 lat który ma na liczniku przeszło 300000 km i nic mu nie jest auto przestronne funkcjonalne takich aut bezawaryjnych już niestety nie robią
  • ~Kawiarz
    (2013-09-18 12:37)
    ja kupuję tylko używane samochody i jest dobrze :) nigdy większej awarii nie miałem, mandatu też nie - ale to akurat zasługa aplikacji yanosika.