• ~Adela
    (2013-08-07 22:32)
    We Francji sprzedają się najlepiej francuskie, we Włoszech włoskie auta itd. Ale tylko Polak jest najmądrzejszy na świecie i "wie" co należy kupić. Boże, co za kraj !!! Szkoda tylko, że ten geniusz nie produkuje swoich samochodów.
  • ~krewetka
    (2015-12-22 11:05)
    ja mam swój ranking niezawodnych samochodów. i na 1 miejscu jest toyota :) właśnie niedawno kupiłam kolejny używany model tej marki. w salonie Chodzeń na Czerniakowskiej mają świetne zaopatrzenie pod tym kątem i są sprawdzonym, pewnym miejscu do zakupu takiego auta.
  • ~marek 2703
    (2013-07-22 14:20)
    toyota to pewniak zero problemów
  • ~Koronka
    (2013-07-21 08:20)
    Kupiles sie nowom Toyote Corolle 1996. Przejechalem 50000km jezdzila dobrze,
    to jezdzilem dalej, po 130000 km pomyslalem aby zmieenic hamulce bo dycki przejecholem 130k kmsow.
    TI wtedy zmienilem opony (micheliny)
    No to jechalem dalej 250 000 km, postanowilem dojechac samochod na drodze szutrowo giniastej, 13000 kilometrow przejechalem, No nie przejechalem dalsze kilometry do 410 000 kilometrow dopoki duze dzewo nie stanelo mi na drodze no i kuniec mojego opowiadania.
  • ~Michał
    (2015-11-19 10:57)
    Mój wybór to Opel Astra, niezawodne, pewne auto. Kupiłem sprowadzone z Niemiec, serdecznie polecam stronę www.samochody-uzywane.net, mają pewne samochody z udokumentowanym, niskim, przebiegiem. Moja Aśka ma pełną dokumentację z niemieckiej Dekry.
  • ~Nie masz problemów kup sobie VW to będziesz miał
    (2013-08-24 10:16)
    W Styczniu przesiadłem się z Toyoty Starlet do Golfa 4.
    No i mam.
    Plastiki pękają , welur targa , pasy zacinają elektronika fiksuje
    w zasadzie już nic mnie nie zaskoczy w tym Felerwagenie .
  • ~ocenzurowany ślązak
    (2013-07-18 18:04)
    Co też można powiedzieć na temat niezawodności auta po dwu latach? Bzdury.Oceniać auto można po co najmniej pięciu latach użytkowania i przebiegu ponad stu tyś. km. Dwa razy kupiłem auto nowe z salonu i już więcej takiego błędu nie popełnię. Po trzech latach każde traci na wartości ok 40%. Obecnie posiadam dobrze utrzymaną AUDI A2 z przebiegiem 110 tyś km i nie ma się do czego doczepić. Po ośmiu latach eksploatacji można ocenić auto i producenta.
  • ~pozdro
    (2013-07-17 22:04)
    Uzywane Ople,"stare" 4-8 lat tu w Niemczech sie NIE PSUJA,zadnej awarii silnika czy inne problemy z elektronika! Ceny od 2.000-8.000 Euro! Pa!
  • ~ania
    (2013-07-17 12:13)
    fajnie, ale ceny nadal wysokie. bez kredyt nic nie kupię. a ofert ich jest tyle że głowa boli.. może doradca mi pomoże w wyborze najlepszego gotówkowego?
  • ~zenobia
    (2013-07-18 09:46)
    mam Peugeota 406 z 1996r i nie mam wielkich problemów .Wymieniłem ostatnio diody w alternatorze,uszczelkę w pompie klimatyzacji naprawę bendiksa w rozruszniku oraz gałki wahaczy. Ale pije po mieście tylko 14-litrów i to jest problem.