• ~~Mamut
    (2013-07-09 13:06)
    Yasne ... 1.000.000 na oryginalnym sprzęgle - pytam jakim CUDEM?
    Rozumiem, że ten miły pan biegów nie zmieniał skoro docisk wytrzymał tak długo?
    Co do wnętrza ... nie widziałem auta z przebiegiem choćby 500.000km z niezniszczonym fotelem kierowcy - co dopiero mówić o milionie km.

    BREDNIE!!!
  • ~POLAN
    (2013-07-14 10:20)
    CZYM TU SIE CHWALIĆ TO TO JA NASZYM POLSKIM P O L O N E Z E M ZROBIŁEM
    340 TYS KILOMETROW
  • ~Nick
    (2013-08-01 18:21)
    1,9 TDI PD to jeden z najlepszych silnikow w historii motoryzacji. Wielbiciele 20 letnich mercow i takichze beemek sie z niego nasmiewali ze traktor, mialem 3 auta z tym silnikiem (od nowosci), fakt ze tzw kultura pracy nie byla najwyzsza, przyznaje to tez sam producent, ale pol miliona km dla tego silnika to bylo nic. Trzeba bylo na prawde chciec zeby go zajezdzic. Regularna wymiana oleju na zalecany przez VW i kazdy glupi mogl na nim zrobic 500 - 600 tysiecy km. Teraz juz niestety tego silnika nie produkuja. Mam znowu nowy VW sinik diesla cichutki, ale nie ten moment i niestety tylu km nie wytrzyma.
  • ~jerzy
    (2013-07-10 10:04)
    Mam Fabię z 2008 1.9TDI.Przejechałem do tej pory 232 tysiące bez żadnej awarii, i wygląda na to że i następne 200 tysięcy uda się nią jeździć. Jest to naprawdę niesamowicie bezawaryjne autko, chociaż jest niezbyt komfortowe, twarde zawieszenie i duży hałas diesla przy prędkościach powyżej 130. Ale ma świetną dynamikę, jazda z prędkością 160 na autostradzie nie jest żadnym problemem, i można jeszcze spokojnie przyspieszać. Poza tym niezbyt dużo pali, około 6l przy dość dynamicznej jeździe.
  • ~Nic ponadto
    (2013-07-09 13:37)
    Czeskie bzdury z Budziejowic
  • ~znawca
    (2014-12-13 12:43)
    Tyle przejechanych kilometrów, to samobóstwo fabryki1111 TERAZ tak się nie produkuje 150 , 200 tys. km i wszystko się sypie i oto chodzi .
    Nowy model '' lepszy'' i sprzedaż się kreci i fabryka kwitnie.
  • ~Maniak
    (2013-07-10 10:55)
    mój mercedes c200 ma zrobione 997 000 i dopiero teraz sprzegło padło
  • ~Zen
    (2013-07-30 15:57)
    Ten przebieg to prawda. Kto nie wierzy niech poszuka na you tube. Gostek robił regularne wpisy od 500000km siedem lat temu. To chyba nie chciało by mu się tyle lat ściemniać. A jeżdżąć autostradami to jest możliwe by nie wymieniać skrzyni biegów i sprzęgła. Jeśli chodzi o tłumik to raczej wątpliwe by był to oryginalny, ale w dieslu 500 tys bez wymiany to jest szansa
  • ~sonik
    (2013-07-27 10:32)
    Chyba się wysypał właściciel. Tłumik powinien zmienić minimum 7 razy. Jeżeli nie zmieniał, to już go nie ma, bo się dawno temu rozsypał!
  • ~Słabo
    (2013-07-15 13:12)
    Gdyby przejechał 3 razy tyle to by było coś.A w ogóle polecam film"spisek żarówkowy"o jakości nie tylko samochodów.