• ~Robnad
    (2013-06-10 16:02)
    jak ktoś chce naprawić Citroena(i nie tylko), służę pomocą.
    jest w Warszawie jedyna firma, która się na tym zna
    żadne tam Odyssey, to partacze, o czym sam sie przekonałem.
    P.S.
    maja klientów z całej Polski, po "autoryzowanych" salonach.
  • ~Frankenstein
    (2013-07-22 20:02)
    @franek koleżanka jeździła nowiutkim Avensisem, serwisowała go tylko w ASO. Kilka dni po przeglądzie, 350km od domu coś du...ło w silniku, ASO Toyoty w Bielsku oszacował naprawę na bodajże 14,000 netto. Przecholowano do macierzystego ASO w Warszawie (nie wiem, które aso), tu koszty oszacowano na 8000. Po "naprawie" silnik psuł się wielopkrotnie w ciągu kilku miesięcy, ostatecznie samochód został sprzedany
  • ~jowita22
    (2016-01-25 17:11)
    Ja to robiłem w Warszawie w Autoreducie przy PORSCHE PANAMERA 4S to było dokładnie lakierowanie naprawcze zderzaka przód(prawa strona plus cała dolna dokładka) wyszło 1400zł.A naprawili na drugi dzień.
  • ~artur32
    (2015-11-06 14:15)
    Tak naprawde liczy sie to ze dobrze zrobili a mało zapłaciłes. Potem człowiek wie gdzie uderzac następnym razem.
  • ~alek33
    (2015-08-30 00:41)
    Trzeba czasami to brzydko mówiac załatwic na własna ręke-podejchałem do tego serwisu http://www.autoreduta.pl/ zrobili co należało i dałem sobie spokój z walczeniem...
  • ~tomek
    (2015-08-30 13:39)
    Zgadzam sie z Tobą. Jesli chodzi akurat o wspomnianą Autoredute to rzeczywiscie jak na dobry serwis przystało maja tez bardzo dobre ceny. Niższe niz w ASO.
  • ~marcin
    (2015-03-23 23:15)
    No cóż, nie sposób sie nie zgodzic. Ja musze przyznać ze po prostu uzależniłem sie od tej marki samochodów. CO prawda jezdze trójką, ale mam tez sprawdzony serwis Autoredute w Warszawie, wiec w razie jakiś komplikacji i pilnej naprawy wiem gdzie podjechac.
  • ~adolski
    (2015-03-20 15:44)
    Zgadzam sie z Tobą. Jesli chodzi akurat o wspomnianą Autoredute to rzeczywiscie jak na dobry serwis przystało maja tez bardzo dobre ceny. Niższe niz w ASO.
  • ~agatka
    (2013-07-30 14:53)
    z warsztatami samochodowymi to tak jak z lekarzami - jeden zaszkodzi drugi pomoze, jednego chwala drugiego ganią
  • ~Robert
    (2013-07-29 00:16)
    Przestrzegam uzytkownikow aut ktore wymieniaja oleje w skrzyniach biegow i mostach w serwisie samochodowym na majdanku w lublinie . Ten serwis jest fatalny do tych uslug . krotki przykladzik . Pewnego razu nie tak dawno gdy mialem juz potrzebe wymiany oleju w skrzyni biegow i w moscie pojechalem na serwis w lublinie na majdanek wymienic oleje . Wjechalem na changar pracownik serwisu podniusl samochod i spuscil oleje ze skrzyni i z mostu gdy oleje zaczely konczyc skapywanie zabaczylem ze pracownik przyniusl jakies pobrudzone owalane olejem plastikowe pojemniki w ktorych mial sie znajdowac nowy olej do zalania skrzyni biegow i mostu . Moje oko od momentu spojrzenia na ten olej odrazu wzbudzilo podejrzenie i niepokoj , poniewaz samochod mial dopiero niewiele ponad 5O tysiecy kilometrow . Ale coz oleje skapaly juz i nie ma wyjscia zeby jechac musowo nalac i odrazu myslac sobie gdzie ja tu wjechalem , akurat w tym czasie wszedl szef tego pracownika serwisu rozejzal sie zobaczyl olej w tych pojemnikach i mowi do podwladnego pracownika Krzysiu wzioles przepracowany olej jest jeszcze cieply . A gdy on to powiedzial pracownik zaczol owijac gadac i sie wykrecac ze to jest zwiazane z jakims przelewaniem uzupelnianiem pojemnikow nie dolanych do innych samochodow . Ale poprostu po spuszczeni nie bylo wyjscia i trzeba bylo nalac przypuszczajac moja ocene tej uslugi moim zdanie nie mieli w tym czasie nowego oleju i trzeba bylo czyms uzupelnic pusta skrzynie i most . Jestem gleboko poruszony ze przez dzalanie starego oleju pracownik serwisu samochodowego swiadomie naraza na zuzyci a tym samym na uszkodzenie go w jakims tam stopniu wiekszem czy mniejszym ale jednak swiadomie doprowadza do uszkodzenia cudzego mienia . A to wszystko sie dzieje z przyczyn paro groszowych mozna by powiedziec zeby interes serwisu sie krecil nawet kosztem klienta . Chce tylko dodac ze to fakt autentyczny . I mowiac prawde chce tylko dodac i powiedziec uzytkownikom serwisow samochodowych jak bardzo istotny i wazny jest wybor serwisu samochodowego , a jeszcze zwazywszy tymbardziej na to ze ktos moze posiada wartosciowe auto ttore moglo by ulec zniszczeniu z powodu lekcewazenia nieroztropnego pracownika serwisu samochodowego . To naprawde koszta lekce wazenia wyboru serwisu moga byc bardzo duze , a nieraz ogromne . Wiec przestrzegam i prosze uwazac .