• ~kierowca
    (2013-05-22 09:19)
    przez pięćdziesiąt lat za kierownicą doszedłem do wniosku że im droższe auto
    tym głupszy i bezwzględny cham za kierownicą.
  • ~techmire
    (2013-07-22 10:59)
    Widzę, że prawda boli. Większość posiada niemieckie wyroby i nie może pogodzić się ze smutną prawdą, dodatkowo jak zwykle genialne teksty typu 'NIEPRAWDA, BO JA MAM I SIĘ NIE PSUJE". Mózgi też macie, tylko nie umiecie z nich korzystać.
  • ~PLVY
    (2013-05-16 08:18)
    NIE ROZUMIEM; 3 MIEJSCE HYUNDAI A 7 KIA. PRZECIEŻ TE SAMOCHODY MAJĄ TE SAME SILNIKI!!!
  • ~Związek Producentów Silników
    (2013-05-20 20:37)
    Wszystkie silniki będą się psuć! - Tuż po upływie okresu gwarancji!

    I co nam zrobicie?
  • ~Polecam film
    (2013-05-19 17:51)
    "spisek żarówkowy".Tam jest cała ideologia produkcji bubli.
  • ~zdowolony
    (2013-05-18 20:28)
    A ja mam opelka corsine. Zadna rewelacja ,ale 270 tysięcy przejechał bez pierdnięcia.I jeszcze pojeżdzi. na co mi drogie samochody. Jedyną awarię jaka miałem to przepalona żarówka za 4,70 zł. Smiech na sali.
  • ~mario
    (2013-11-06 18:59)
    Czy wy czytacie co wy piszecie ??? Bo ja mam z 93-4-5-itd. A ja mam fabię z 2006 roku i sypie się na potęgę nie mówiąc o wymianie silnika przy przebiegu 106 tys km. Silnik Volkswagena. Wydaje mi się ze teraz to albo Toyota albo nie wiem co...
  • ~szofer
    (2013-05-19 09:08)
    A ja kupiłem starego maluszka 126p po nieznanym przebiegu. Zmieniłem rozrząd /100zł z robotą/ i przejechałem już 97 tys. Pali 5,5, jedzie 90km/godz...
    Z Kudowy do Budzisk jest 806 km. Ile nadrobisz nade mną? Ja jadę tam 13-14 godzin. A ty swoim Audi lub BMW? I ile spalisz?
  • ~kierowca emeryt jeżdżący.
    (2013-05-22 17:36)
    do ~kierowca. Brachu kochany nikt lepiej nie mógł określic tego draństwa w wypasionych brykach, ale przyznać trzeba gwoli prawdzie, że trają się wyjątki. Przeważnie kobiety. No i całe szczęście. Ostatnio na drodze pod górkę, podwójnej ciągłej, ograniczeniu do 60 km/h i dodatkowym znaky 'roboty drogowe' ograniczenie do 40 i widocznych robotnikach a kamizelkach, wyprzedił mnie taki 'czołgiem' i tylko się głupio uśmiechnął.
  • ~puczaaa
    (2013-10-25 20:52)
    po co wogóle ta rozmowa ,jeżeli ktoś lubi motoryzacje,samochody zawsze dąży do tego żeby miec fajny samochod i zeby sie jakos wyróżniał na tle milionów audi i passatów ,znam ludzi którzy mają bardzo dużo pieniedzy i wogole ich nie inetresuje temat samochodów dla nich auto jest tylko do przejechania z punktu a do punktu b-wogóle nie przykładają uwagi do tego czym i za ile jeżdżą, dla nas maniaków motoryzacyjnych auto jest czymś więcej niż tylko narzedziem przemieszczania ,my o auta dbamy,zakładamy im ładne felgi i zawsze staramy sie je jak najlepiej zaprezentowac:) pozdrawiam