• ~PLVY
    (2013-05-16 08:18)
    NIE ROZUMIEM; 3 MIEJSCE HYUNDAI A 7 KIA. PRZECIEŻ TE SAMOCHODY MAJĄ TE SAME SILNIKI!!!
  • ~kierowca
    (2013-05-22 09:19)
    przez pięćdziesiąt lat za kierownicą doszedłem do wniosku że im droższe auto
    tym głupszy i bezwzględny cham za kierownicą.
  • ~techmire
    (2013-07-22 10:59)
    Widzę, że prawda boli. Większość posiada niemieckie wyroby i nie może pogodzić się ze smutną prawdą, dodatkowo jak zwykle genialne teksty typu 'NIEPRAWDA, BO JA MAM I SIĘ NIE PSUJE". Mózgi też macie, tylko nie umiecie z nich korzystać.
  • ~Związek Producentów Silników
    (2013-05-20 20:37)
    Wszystkie silniki będą się psuć! - Tuż po upływie okresu gwarancji!

    I co nam zrobicie?
  • ~Polecam film
    (2013-05-19 17:51)
    "spisek żarówkowy".Tam jest cała ideologia produkcji bubli.
  • ~mario
    (2013-11-06 18:59)
    Czy wy czytacie co wy piszecie ??? Bo ja mam z 93-4-5-itd. A ja mam fabię z 2006 roku i sypie się na potęgę nie mówiąc o wymianie silnika przy przebiegu 106 tys km. Silnik Volkswagena. Wydaje mi się ze teraz to albo Toyota albo nie wiem co...
  • ~szofer
    (2013-05-19 09:08)
    A ja kupiłem starego maluszka 126p po nieznanym przebiegu. Zmieniłem rozrząd /100zł z robotą/ i przejechałem już 97 tys. Pali 5,5, jedzie 90km/godz...
    Z Kudowy do Budzisk jest 806 km. Ile nadrobisz nade mną? Ja jadę tam 13-14 godzin. A ty swoim Audi lub BMW? I ile spalisz?
  • ~kierowca emeryt jeżdżący.
    (2013-05-22 17:36)
    do ~kierowca. Brachu kochany nikt lepiej nie mógł określic tego draństwa w wypasionych brykach, ale przyznać trzeba gwoli prawdzie, że trają się wyjątki. Przeważnie kobiety. No i całe szczęście. Ostatnio na drodze pod górkę, podwójnej ciągłej, ograniczeniu do 60 km/h i dodatkowym znaky 'roboty drogowe' ograniczenie do 40 i widocznych robotnikach a kamizelkach, wyprzedił mnie taki 'czołgiem' i tylko się głupio uśmiechnął.
  • ~wojtek
    (2013-05-27 20:18)
    Patrze na osiagi, slucham jak silnik pracuje i ile daje radosc. Dla mnie nadal niedoscignione sa wloskie koncepcje z maserati !
  • ~puczaaa
    (2013-10-25 20:52)
    po co wogóle ta rozmowa ,jeżeli ktoś lubi motoryzacje,samochody zawsze dąży do tego żeby miec fajny samochod i zeby sie jakos wyróżniał na tle milionów audi i passatów ,znam ludzi którzy mają bardzo dużo pieniedzy i wogole ich nie inetresuje temat samochodów dla nich auto jest tylko do przejechania z punktu a do punktu b-wogóle nie przykładają uwagi do tego czym i za ile jeżdżą, dla nas maniaków motoryzacyjnych auto jest czymś więcej niż tylko narzedziem przemieszczania ,my o auta dbamy,zakładamy im ładne felgi i zawsze staramy sie je jak najlepiej zaprezentowac:) pozdrawiam