• ~techmire
    (2013-07-22 10:59)
    Widzę, że prawda boli. Większość posiada niemieckie wyroby i nie może pogodzić się ze smutną prawdą, dodatkowo jak zwykle genialne teksty typu 'NIEPRAWDA, BO JA MAM I SIĘ NIE PSUJE". Mózgi też macie, tylko nie umiecie z nich korzystać.
  • ~kierowca
    (2013-05-22 09:19)
    przez pięćdziesiąt lat za kierownicą doszedłem do wniosku że im droższe auto
    tym głupszy i bezwzględny cham za kierownicą.
  • ~PLVY
    (2013-05-16 08:18)
    NIE ROZUMIEM; 3 MIEJSCE HYUNDAI A 7 KIA. PRZECIEŻ TE SAMOCHODY MAJĄ TE SAME SILNIKI!!!
  • ~Związek Producentów Silników
    (2013-05-20 20:37)
    Wszystkie silniki będą się psuć! - Tuż po upływie okresu gwarancji!

    I co nam zrobicie?
  • ~Polecam film
    (2013-05-19 17:51)
    "spisek żarówkowy".Tam jest cała ideologia produkcji bubli.
  • ~zdowolony
    (2013-05-18 20:28)
    A ja mam opelka corsine. Zadna rewelacja ,ale 270 tysięcy przejechał bez pierdnięcia.I jeszcze pojeżdzi. na co mi drogie samochody. Jedyną awarię jaka miałem to przepalona żarówka za 4,70 zł. Smiech na sali.
  • ~puczaaa
    (2013-10-25 20:52)
    po co wogóle ta rozmowa ,jeżeli ktoś lubi motoryzacje,samochody zawsze dąży do tego żeby miec fajny samochod i zeby sie jakos wyróżniał na tle milionów audi i passatów ,znam ludzi którzy mają bardzo dużo pieniedzy i wogole ich nie inetresuje temat samochodów dla nich auto jest tylko do przejechania z punktu a do punktu b-wogóle nie przykładają uwagi do tego czym i za ile jeżdżą, dla nas maniaków motoryzacyjnych auto jest czymś więcej niż tylko narzedziem przemieszczania ,my o auta dbamy,zakładamy im ładne felgi i zawsze staramy sie je jak najlepiej zaprezentowac:) pozdrawiam
  • ~operator58
    (2013-07-19 20:45)
    ja 7 lat bujam audi80 b3. 89 rok produkcji.czysta zywa mechanika benzyna na gaźniku. wymieniłem dotej pory pompke paliwa. i BUJA FEST. jedyny układ elektroniczny to radio.
  • ~jasiek
    (2013-06-15 20:38)
    Mam starego (21lat) golfa 2-kę przejechał już 345000 pali 8-9 gazu i jest oki.
    Nie chcę BADZIEWIA NAFASZEROWANEGO ELEKTRONIKĄ , elektronika jest awaryjna i jest główną przyczyną uszkodzeń typu, stoję na poboczu i czekam na pomoc drogową.
    Cczęści mechaniczne raczej się nie psują.
  • ~gostom
    (2013-05-19 08:35)
    Jest to jakiś antyniemiecki artykuł...? albo co..?