• ~galernik
    (2013-04-28 20:01)
    miła pozycja Citroena, w ciągu ostatnich kilku lat położyli duży nacisk na jakość produktów i widać że to im się udaje. Niemcy i Szwedzi jak zwykle najlepsi natomiast widać że tani wschodni chłam nie wytrzymuje próby czasu. Dla mnie ten ranking jest najbardziej wiarygodny bo sprawdzony w praktyce na podstawie tego co się działo na drogach
  • ~to JEST temat na dzis
    (2013-04-27 15:46)
    NIE UDAŁO SIĘ ZROBIC PO-DMIANKI!!! Ruch Knota ma 2 do 4% a PiS ma ok. 40% [wezcie sondaże, gdzie jak sie zsumuje to razem jest na wszystkie partie jest ok. 80 - 85%. Te 15 - 20% nieujęte to w 2/3 zaglosuje na PiS...]
  • ~wielolletni użytkownik VW-Golf 4
    (2013-04-28 23:53)
    Szwabskie brednie
  • ~frank
    (2013-04-28 20:29)
    A czemu to niby Niemcy kłamią w wynikami, przeciez Niemieckie samochody chociażby VW np. we Francji równiez ma bardzo dobre wyniki
  • ~janles62
    (2013-04-28 18:05)
    jak pis wróci wszyscy wsiądziemy w Bentleye czy RR?-naiwność ludzka-jak sam sobie nie zarobisz to żadna!!! partia nie pomoże
  • ~doktor.wariatow
    (2013-04-28 11:07)
    Bezczelnosc i zaklamanie Niemcow nie jest juz nawet zalosne; jest po prostu smieszne! Na sile promuja samochody niemieckie, gdy caly swiat wie z wlasnego doswiadczenia, ze japonskie sa znacznie mniej awaryjne niz wszystkie inne. Toyota bez trudu "bije" jakoscia takie "luksusy" jak Mercedesy i BMW.
  • ~USA
    (2013-04-28 04:46)
    Zadne moje auto nie psulo sie bardziej niz A4, 3L V6 Quattro. Do 80 000 km zeslulo sie : radio, szyber dach, zamek, schowka, dmuchalwa, czujnik paliwa (wszystkie zegary do wymiany) czujnik cisnienia oleju czujnik nakladek hamulcowych A przy 80 000 km poszedl naciagacz paska rozrzadu i silnik do wymiany NIGDY WIECEJ AUDI Mam BMW i nie ma porownania pod wzgledem jakosci. Audi na rynku Amerykanskim ( Consumer raport ) oceniane jest bardzo zle pod wgledem jakosci i kropka
  • ~Michały mechanicy
    (2013-04-27 23:02)
    A według mojego rankingu w moim warsztacie to najbardziej awaryjne VAG a najmniej Aston Martiny Maserati, Bentleje i Rolls- Royce - jeszcze żadnego nie widziałem.
    Tak że zależy kto robi ranking - zauważcie, że według tych metod to: Tata, BYD, Łada, Wołga i Zaporozec śą bezawaryjne.
  • ~Malinowski
    (2013-04-27 21:08)
    Mam ponad rok auto "Hyundai" i 20.Przejechałem ponad 12 tys. km bez jakiejkolwiek awarii.To bzdura i kłamstwo ze strony konkurencji, że jest to b. awaryjne auto.
  • ~Realboy
    (2013-04-27 20:47)
    Ta "gazetka" to kpina!!!