• ~wyborca PSL-u
    (2013-03-31 18:24)
    A ja żyję w trudzie, w znoju - grzebię także w wiejskim w gnoju !, ale jestem panem całej wsi bo mam Golfa w TDI. Wszyscy na wsi mnie szanują , laski piszczą, kury gdaczą kiedy w Golfie mnie zobaczą . Gdy zajadę zaś pod kościół wszyscy mówią do mnie - gościu. Golf wymiata Fordy, Fiaty widać na wsi kto bogaty, jeszcze znaczek TDI - wszystkim się po nocach śni. Idę orać, bo już czas zanim zazdrość zeżre was. Wy se siedźta i czytajta i VW podziwiajta, bo to auto - cud techniki, Niemcy robią super bryki ! – więc dlatego chłopcy z polskiej wsi, chcą mieć golfy tylko w TDI !.
  • ~Jerzy Wodziński
    (2013-04-01 07:23)
    Na pewno to...oszukują polscy celnicy naliczając akcyzę według jakiejś "książki' !!!? Tabela ta dziala inaczej w każdym województwie. Czy to może prowadzić do KORUPCJI ?
  • ~kierowca
    (2013-04-01 11:31)
    Czemu piszecie takie bzdury w tytule??? Sprowadzacie samochody nie z Niemiec,tylko od Turkow ,Jugoslawian i Rosjan ,ktorzy tam mieszkaja. I to oni was oszukuja ,a nie niemieccy wlasciciele aut. JA kupuje prywatnie auta od nienmieckich obywateli ,ie zwasze auto bylo w dobrym stanie i bylem zadowolony.
  • ~pasj
    (2013-10-11 10:55)
    To czym nie chcą jeździć już Niemcy trafia często do Polski. Powinno być u nas bardziej sprecyzowane prawo i przepisy, przede wszystkim nie pozwalające na sprowadzanie aut starych, tzw. złomu, aut z nieprawidłową emisją spalin. Z wyjątkiem np. aut zabytkowych. To jest istotne.
  • ~Hombre
    (2013-03-31 20:10)
    Kupilem w Niemczech uzywane auto ( Baujahr 1950) w roku 1980. Tym autem zwiedzilem pol Europy, To auto kupilem za 10 tys. Marek, od tego czasu zainwestowalem w nie co najmniej 15 tys.€ ( 30 tys Marek), mam je do dzisiaj i jest warte 100 tys. €. Poza tym, uzywanych samochodow nigdy nie kupuje, stac mnie na nowe co trzy lata !
  • ~Pawel opiekun Zlodziejow
    (2013-04-02 12:27)
    Juz od dawna kradne samochody w Niemczech exacly z tego powodu . Moj klientel jest bardzo zadowolony i kupuje wiecej , nawet nasz Biskup i Kaplan sa happy
  • ~do:gostom
    (2013-04-03 21:19)
    Pisalem to juz pezed paru dniami- lepiej ukrasc!
  • ~GESUND
    (2013-04-04 17:11)
    PRZECIEŻ NIEMCY TO UCZCIWY NARÓD ???!
  • ~Sławek
    (2015-06-15 14:13)
    Dlatego nawet nie próbuję się znać na kupowaniu aut za granicą bo to kolejny temat który zajął by mi dużo czasu a wtedy żeby używać sprowadzonego auta musiał bym przejść na 36 godzinną dobę bo by mi czasu nie starczyło. Mam dobrą firmę która sprowadza mi auta z Niemiec i oni na miejscu je sprawdzają więc w zasadzie cała moja rodzina korzysta z tej firmy. Moja córka teraz sprowadza sobie taki samochód http://www.autoorder.pl/galeria-sprzedanych-aut/nissan-pathfinder-2-5-dci-2007/ chciała mniejszy ale dołożyłem jej to wnuczki będą miały więcej miejsca i lepszy komfort.
  • ~Andrzej Kamionka
    (2015-04-16 21:28)
    Żeby sprowadzić samochód z zagranicy trzeba poczytać opinie użytkowników, poszukać w Internecie, popytać znajomych. Nie można ufać i decydować się ot tak na pierwsze lepsze ogłoszenie. Ja sam jak szukałem samochodu to najpierw sprawdziłem wszystko, łącznie z KRS - skorzystałem z usług sprawdzonego salonu Mazurek z Olsztyna, sprowadzili dla mnie roczny samochód z dobrym przebiegiem.. jak ktoś szuka i nie chce być oszukanym to nikt go nie złapie na "niby okazje"