• ~lysy
    (2013-09-01 10:55)
    daewo leganza jest spoko
  • ~Milena Sankon
    (2013-03-17 21:36)
    Pierdoły wierutne kłamstwo ! A gdzie samochody z Japonii które są naprawdę bezawaryjne w stosunku do europejskich ???
  • ~Bohdan
    (2013-03-02 20:16)
    Mam VW T3. Mój staruszek ma już skończone 31 lat, nadal jeździ i nigda mnie nie zawiódł.
  • ~piotr
    (2013-02-28 18:26)
    z kupnem uzywanego mam problem, a co dopiero z zakupem nowego z salony. Planuje na autko z drugiej reki wziac niewielki kredyt w Getin. Uwazam ze przy ich oprocentowaniu raty beda calkiem lagodne
  • ~NIGDY AUDI
    (2013-03-01 04:17)
    Mialem A4, Quattro, 3L, V6. Najwieksza porazka w historii 9 aut jakie mialem. Psulo sie wszystko a przy 75 000km silnik do wymiany bo napinacz paska rozrzadu poszedl bez ostrzezenia przy predkosci 120km/h.
  • ~usa
    (2013-03-01 04:20)
    Audi A4 w Amerykanskim Consumer Reports otrzymalo note ZNACZNIE PONIZEJ SREDNIEJ.
  • ~Ferdinand Pech
    (2013-03-03 11:12)
    np. Łada Kalina, UAZ, GAZ 66 - istnieje wiele nieawaryjnych samochodów
    Szkoda, ze nie należą już do nich samochody niemieckie.
    15 - 25 lat temu Niemcy potrafili takie produkować, obecnie twierdzą, ze im się to nie opłaca.
  • ~underdog
    (2013-03-03 22:58)
    dlaczego co roku w rankingach niezawodności pojawiają się coraz dziwniejsze wynalazki, a uświadczyć dwa razy ten sam samochód to prawie fenomen ?
  • ~jest takie auto które w ogóle się nie zepsuje...
    (2013-03-04 08:33)
    Poniżej na stronie "motoryzacja"
    Na sprzedaż Seat Leon 105KM
    wystawione od roku i za cholerę nie chce się zepsuć :)))))))))))
    Jeżeli postoi jeszcze 15 lat to będzie rekordzistą wśród niepsujących :)))))))
  • ~kierowca
    (2013-03-10 21:58)
    ten raport nic mi nie daje to są auta nowe jak widać na tych zdjęciach do 5-lat polonez też był bezawaryjny pozdrawiam