• ~@pamela
    2013-01-01 06:12
    ojciec ma Awensis z 2008 i to co z tym autem się dzieje... Może źle trafił ???
  • ~Lechu
    2013-01-05 14:20
    Powiem Wam , że kiedys stac mnie było na dobry wózek, wiec kupowałem.
    Dzis nie opłaca sie kupować nowych samochodów , bo:
    - sa potwornie drogie
    - mandaty sa za wysokie i prawko mozna stracic
    -nie opłaca sie szybko jezdzic , bo paliwo za drogie i psy czatuja na Ciebie.
    Kupie sobie 10 latka z Holandii ,czy Belgii i pojezdze tez 10 lat i sam naprawie jak potrzeba.
    - stanie w korkach mnie nie interesuje/i po co mi nowy wózek?
    A wogóle to niebawem przesiadziemy się na rowery i hulajnogi a miało być u nas tak super-a jest wielkie G...Siemaszko
  • ~potodno
    2012-12-31 17:28
    za 600 bezrobotnego to ja se mogie...
  • ~obserwator
    2013-01-11 22:38
    A ja miałem 34-letniega Mercedesa 123 240d z 1976roku i miał przejechanie 1mln 360tys kilometrów i to było auto a nie jakies reklamówki jak volvo,czy toyotaczy inne złomy
  • ~Lechu
    2013-01-05 14:11
    kiedyś przejechałem 358 tys Mazdą 323 TD bez większych napraw , a gdy sprzedawałem po 15-tu latach to kupiec zapalił samochód za 1-szym razem, dgy ten stał 4 lata i nie jezdził wogóle i na dodatek nie wymieniałem ani tłumika/15 lat/ ani tarczy sprzegła , ani świec itd. Teraz takich juz nie produkuja nawet w Japonii! ! Nastepna Mazda 3 superszybki diesel common rayly niestety po 6 latach juz rdzewiała i była wielokrotnie naprawiana. Kiedyś robiono trwałe wózki!.Dzis jeżdze Mitsubishi outlanderem- tragedia z jakoscia- choc robiony w Japonii.
  • ~krisgonz
    2013-01-06 22:08
    ja mam Clio ma 21 lat 187tyś km. i nadal jeżdzę.
  • ~gość
    2013-01-07 20:43
    mam 20 letniego nissana primera 2.0 litra 16zaworów i pół miliona przejechane klocki i tłumiki były wymieniane a poza tym nic,teraz zaczął rdzewieć na podszybiu z tyłu.auto z duszą kupiłbym takie nowe jak by produkowali
  • ~Bieriezowski
    2013-01-08 22:26
    Kiedyś w Trabancie jak się zepsuł, wystarczyło mieć drut, klucze młotek, łyzkę do kół, taśmę klejącą i śrubokręt. A spróbujcie w tych dobrych samochodach cos samemu wymienić.
  • ~kosmoss
    2013-01-11 21:08
    Volvo zgadzam się w 100% z Wami, niezawodność i bezpieczeństwo wzorowe co chociażby ostatni raport IIHS pokazał.
  • ~arthur
    2013-01-28 16:27
    wszystko kosztuje, a srodkow na zakup nowki raczej nikt z nas nie ma. Sam natomiast wspieralem sie kreydtem w Getin. Nowe nie kuplem, ale mysle ze moje 2 letnie audi tez dlugo nie bedzie stwarzalo problemow