• ~Franek
    (2012-12-13 11:42)
    Audi Q5 może i ma mniej usterek niz dacia logan, ale usunięcie jednej usterki w audi kosztuje tyle, co 3-letnia dacia logan bez usterek. Dla mnie wybór jest jasny.
  • ~bogus
    (2013-07-25 18:54)
    samochód jest jak wino im starszy tym lepszy
  • ~kobi
    (2012-12-13 19:03)
    Japończycy, przynajmniej część, zawsze dobrze się trzymali w rankingu. Podobnie Porsche, ale ciężko porównywać tą markę do tych bardziej masowych modeli. VW dosyć trzyma fason i wbrew opiniom Ford też polepszył się. Trzeba by było nieco więcej miejsc pokazać, a nie tylko trzy, żeby mieć większe wyobrażenie.
  • ~trix
    (2012-12-28 19:12)
    Jasne jak najlepszy jest japoniec to ok a jak zwycięzcą jest już Polo to oczywiście kanty, po prostu w tej klasie Polo jest jedne z najlepszych co widac i po wynikach sprzedaży,
  • ~demokrata
    (2012-12-14 23:05)
    NAJLEPSZE AUTA TO NIEMIECKIE
    tak bylo - jest - i pozostanie


    Bezrobocie w Niemczech wynosi W ROKU 2012 - 6,8 %
    tzn. trzeba miec dobry rzad, to beda miejsca pracy i innych mozna jeszcze finansowo wspierac

    od roku 2005 bezrobocie w Niemczech maleje

    http://de.statista.com/statistik/daten/studie/1224/umfrage/arbeitslosenquote-in-deutschland-seit-1995/


    W POLSCE BEZROBOCIE BEDZIE STALE WZRASTAC
    DLACZEGO?

    Gdy Polacy beda tylko prowadzic wojny z innymi i miedzy soba, pluc jadem jeden na drugiego, filozofowac, oszukiwac, klamac, krasc, zazdroscic innym, itp. to za 2-3 lata beda miec 20% bezrobocia

    KAZDY JEST KOWALEM SWOJEGO LOSU

    WKROTCE NIEMCY BEDA ZNOWU POLAKOM PRZYSYLAC PACZKI ZYWNOSCIOWE; ZEBY CI PRZYNAJMNIEJ MIELI TROCHE DO JEDZENIA
  • ~Benek
    (2017-07-04 15:58)
    Ja uważam, że każde auto może być dobre jeśli jest kupione w odpowiednim miejscu. Ja swoje BMW kupiłem trzy lata temu w Bawaria Motors w Warszawie i do dziś dnia nie dołożyłem ani złotówki w silnik i zawieszenie. Nic nie stuka, nie puka, komfort jest niewyobrażalny więc jestem zadowolony. Jak kupicie auto od handlarza to nie ma się co dziwić, że może się okazać, że auto zamiast stu tysięcy ma zrobione milion kilometrów i jest poskładane ze stu innych elementów. Dobry dealer to podstawa.
  • ~Nikodem
    (2017-07-13 08:27)
    Ja kupiłam forda focusa używanego w Carrara Lublin. Powiem wam, ze bardzo obawiałem się używanego auta, ale jak się okazało - niepotrzebnie.
  • ~fidelp
    (2012-12-16 17:21)
    Wsadźcie sobie ten ranking poparzcie na przebiegi aut które wygrywają i które przegrywają przy 2 krotnym przebiegu jakie to jest porównanie przebiegi powinny być równe wtedy można porównywać
  • ~obserwator
    (2012-12-16 13:54)
    Demokrata "demokratycznie" uważa, że najlepsze są auta niemieckie. Szkoda, że tak drastycznie mija się z prawdą. Szkoda, że nie zauważa, że we wszystkich kategoriach wiekowych w pierwszej pięćdziesiątce jest aż 29 modeli Toyoty. A ile modeli jest aut niemieckich? Szanowny demokrato. Dobre auta niemieckie skońcayły się w połowie lat dziewięćdziesiątych. Teraz to już jest masówa rodem z Chin. Szkoda, że się zatrzymałeś w roku 1995 bo mamy już prawie 2013.
  • ~wo-wo
    (2013-01-10 12:19)
    Porównania aut klasy premium z compactem lub segmentem B mija się z prawdą. Auta niemieckie jak BMW 5 lub Porsche czy Audi to nie Honda Jazz. Hondę Jazz można porównać z Merivą lub Corsą.