• ~REX
    (2012-11-22 09:46)
    Mam hundai i30CW i jestem zadowolony mało pali na trasie jak jedzie się osytrżnie spokjnie do stówy to nie przekracza 6na/100
  • ~słowianin
    (2012-11-22 21:17)
    szwabskie *****
  • ~Polak
    (2012-11-22 19:20)
    Kupujcie (nowe w salonach Ci, których stać na salon) tych marek, które dają naszym zarobić. W Polsce montują Fiat, Opel i VW. Zobaczą inni i swoje montownie w Polsce postawią dając pracę. Kupno dla Policji aut montowanych poza Polską to dywersja.
  • ~D4W1D
    (2012-11-22 11:39)
    Opel Astra G - jeździłem służnowo i jeżdżę prywatnie. To suto naprawdę sie nie psuje!
  • ~real
    (2012-11-26 13:35)
    ile nowych aut kupują Polacy ??? za 100 000 i więcej ???
  • ~zenobia
    (2012-11-22 09:26)
    mam Peugeota 406 z 1996r i nie mam większych problemów z usterkami ,które są nieliczne.Ale jest problem,bo to auto 1,8 litra pali jak smok po mieście,tylko 14,5 litra ale na trasie mieści się w granicach 7,0 do 7,8 litra na 100 km.Ale nie zmienię go bo jest napradę dobry bezawaryjny samochód.
  • ~Melange
    (2012-11-22 12:51)
    re-driver
    Nie prawda.
    Poprzedni samochód aczkolwiek już był bardzo stary (Mazda 121)
    nie sprawiał mi żadnych problemów.
    Obecnie używam albo raczej staram się używać VW Fox .
    To jest po prostu horror .
    Nie jestem w stanie już wyliczyć problemów jakie z nim miałam.

    NIGDY WIĘCEJ VW .
  • ~audi
    (2012-11-22 19:19)
    to sa stare samochody?
  • ~greg
    (2012-11-22 20:20)
    Gdyby opublikował to TUV, ADAC, itp. to pewnie byłyby komentarze, że niemiecka propaganda promuje VW, Audi i BMW.
  • ~USA
    (2012-11-23 17:25)
    W USA Lexus, Accura, Infinity, Toyota, Mazda, Honda bile na glowe kazdy produkt z Europy. Accord kosztuje tu 22 000$, a nie 130 000 PLN jak w Polsce. Protekcjonizm europejski i tak przegra z japonska konkurencja mimi stosowania zaprzeczajacych kapitalizmowi metod walki z konkurencja. Camarro cena w USA 24 000$ (323KM, 3.6L, V6) w Polsce 190 000PLN