• ~wieśwagen
    2012-10-21 14:25
    tylko 2.0 TDi - jak nie chcesz dojechać do miejsca przeznaczenia - to łykaj coś co ma silnik 2.0 TDi.
  • ~Mr
    2012-10-21 11:09
    Posiadam Audi 2.0 TDI z 2007 roku i mogę powiedzieć tylko tyle, że do tej pory (ponad 5 lat użytkowania)żadnej usterki, nawet żarówka się nie przepaliła, przebieg 210 tyś. Olej i płyny leje najwyższej jakości, filtry najwyższej jakości, ktoś kto kupił audi odwijane z drzewa z przebiegiem 130 tyś (faktyczny 450 tyś), oczywiście kupiony okazyjnie, nie powinien wogóle się wypowiadać.Oczywiście są mądrale którzy nie użytkowali tych aut,a nawet nie siedzieli nigdy w aucie młodszym niż 3 lata, nigdy nie mili auta od nowego , nie znając ich historii, a mądrują jakby wszystkie rozumy pozjadali. Pozdrawiam
  • ~emma2000
    2012-10-21 07:19
    Czy tylko chozy umyslowo komentuja ten tekst?
    Mam takie wrazenie.
  • ~Jasiu Limo
    2012-10-21 00:07
    W USA Volkswagen po wielu latach zyskal zasluzony i zaszczytny nick ShitWagen!
  • ~Jasiu Limo
    2012-10-20 22:50
    W USA Volkswagen po wielu latach zyskal zasluzony i zaszczytny nick ShitWagen!
  • ~Mk
    2012-10-21 14:46
    Czy naprawde "prawdziwi znawcy" musza swoje uwagi wpisywac 2, a nawet dwa i pol razy, w dodatku moge im potwierdzic, ze, nie dosc, iz nie maja racji, to jeszcze calkowicie rozmineli sie z prawda.
    Tak sie utarlo, ze Polak o Niemcu nigdy nie ma dobrej opinii, ale co do nm. aut, to nie ma lepszych na swiecie.
  • ~leon
    2012-10-21 21:53
    Najlepsze auto to daewoo tico
  • ~jasiek kosa
    2012-10-21 21:11
    Po co to pisać jak wiadomo ,ze folcfagen jest the best, no ewentualnie ałdi.
  • ~wiki
    2012-10-21 15:11
    A czytałem, że Angole niby tak nie doceniają VW. Prawie we wszystkich kategoriach znalazł się. Pewnie w kolejnych zastawieniach dołączy w małych miejskich Up!.
  • ~Dwie Księgowe z Ministerstwa Propagandy
    2012-10-20 22:47
    ~kibol Widzewa2012-10-20 21:39

    chyba kogoś mocno słoneczko przygrzało skoro wśród "najlepszych" aut używanych poleca samochody z silnikiem 2,0 TDI. Poczytajcie opinie użytkowników tych samochodów i zobaczcie jak tanieją np. passaty z tym silnikiem.

    ===

    To są ci sami frajerzy, którzy twierdzą, że Tusk to geniusz!