• ~Mk
    2012-10-21 14:46
    Czy naprawde "prawdziwi znawcy" musza swoje uwagi wpisywac 2, a nawet dwa i pol razy, w dodatku moge im potwierdzic, ze, nie dosc, iz nie maja racji, to jeszcze calkowicie rozmineli sie z prawda.
    Tak sie utarlo, ze Polak o Niemcu nigdy nie ma dobrej opinii, ale co do nm. aut, to nie ma lepszych na swiecie.
  • ~marfi
    2012-10-27 00:21
    Nie mam prawa jazdy bo stać mnie na szofera :)
  • ~ss-exports.us
    2012-12-11 19:36
    Jak już wybrałeś to zajrzyj na http://ss-exports.us dobre auta i ceny
  • ~kosmoss
    2012-12-12 20:23
    Rozsądna propozycja? Używane Volvo S60 w ofercie select od Volvo, czyli z pełnym przeglądem i gwarancją.
  • ~babeczka0183
    2013-01-19 14:21
    Ja kupiłam dobre i sprawne auto na dokogo.com śmigam już 2 rok bez większego wkładu finansowego : )
  • ~franek
    2012-11-13 21:35
    Sama prawda ~bezczelny. Problem to finanse. Niestety.
    Jak ktoś ma więcej na używanego, a za mało na nowego to można poszukać oferty od dealera/producenta typu Select (dosyć często tak określane), albo jak VW inaczej to nazwał - z pewnej ręki. I jedna, i druga nazwa dosyć trafnie, może tylko nie w pełni, określa te auta, ich stan.
  • ~brytan
    2012-10-26 17:00
    ja jezdze citroenem c4 super autko i oszczedne
  • ~Marek
    2012-10-24 14:53
    Używka nie musi być zła 2-3 latek w dobrym stanie nie odbiega od tego z salonu może nie pachnie nowością ale nie o to chodzi. Gorzej ze starszymi modelami, niestety kogo stać na nowy? Większość z nas może sobie pozwolić tylko na stare zdezelowane samochody.
  • ~robert
    2012-10-24 17:24
    aby pozniej nie zalowac warto wylozyc te kilka tys wiecej. Nawet jezeli mialoby to byc kosztem kredytu. Sam rozwazam zakup przez Getin, dosc mam juz problemow z moim obecnym, kilkunastoletnim autem
  • ~piotr