Kierowcy BMW są najbardziej porządni. Źle wypadli właściciele samochodów Mazdy

| Aktualizacja:

Prawie dwie trzecie ankietowanych właścicieli samochodów myje swoje auta średnio raz na dwa tygodnie. Rzadko natomiast kontrolują stan opon czy prawidłowe ustawienie świateł – wynika z ankiety, przeprowadzonej wśród uczestników darmowych przeglądów aut.

wróć do artykułu
 • ~lukas
  (2017-09-05 13:12)
  Różnymi markami w życiu jeździłem ale zawsze dbałem żeby mieć bieżnik i ciśnienie w oponach. Przecież to podstawa bezpiecznej jazdy. Nie rozumiem tłumaczeń że kogoś nie stać i na łysych kapciach jeździ. Nowe tomkety na necie kupowałem i wcale mnie drogo nie wyszły. A posiadanie samochodu wiąże sie z wydatkami i sie od tego nie ucieknie
 • ~Silver
  (2017-08-10 15:54)
  Tak, a posiadacze audi potrafią odróżnić cocę od pepsi, zaś posiadacze fordów mają świadomość upływającego czasu. Posiadacze hondy lubią lato niż zimę.
 • ~Roman
  (2017-08-10 15:02)
  Należy jeszcze podać podział na wysokich i niskich, łysych i kudłatych, palących i nie palących. Głupota.
 • ~Jonek
  (2017-08-10 12:43)
  Super wiedza, tylko co ma wspolnego z bezpieczenstwem? Spalilbym sie ze wstydu gdybym jezdzil na biezniku mniejszym niz 1mm ponad marker w oponie. Po ksztalcie opony rozpoznaje niedopompowanie chocby o 0.2bar, po co mam latac na stacje z niekalibrowanym cisnieniomierzem co tydzien? Tak samo ustawienie swiatel: w jednym miejscu tak a w innym inaczej ustawiaja bo o kalibracji przyrzadow nie slyszeli. A gdzie stan klockow, tarcz, plynu hamulcowego, amortyzatorow? O kant stolu rozbic takie ankietowanie...
 • ~Laszlo
  (2017-08-10 11:51)
  Mam mazdę i nie dziwie się wynikom. Ten samochód mają ludzie, którzy nie interesują się samochodami i nie lubią majsterkować. Właściciele BMW mają emocjonalne podejście do auta, bo dzięki niemu podbudowują swoje Ego.

Może zainteresować Cię też: