• ~eródyta
    (2015-06-22 18:24)
    Strasze te góry czarnych spalonych kości, zupełnie jak w Auschwitz
  • ~Jam
    (2015-06-22 18:40)
    Polskie autostrady w miejscach przewężeń, w przeciwieństwie do np. niemieckich są bardzo źle oznakowane. Powtarzam: Bardzo, bardzo źle! Niedbalstwo, ew. nieuzasadnione oszczędności kosztują, niestety, życie.

    Może by tak ze słonych opłat na bramkach nieco więcej przeznaczać na skuteczne oznakowania niebezpiecznych odcinków.

    Mandaty z pewnością zasilają skarb państwa, ale nie są priorytetem w poprawie bezpieczeństwa.
  • ~vis
    (2015-06-22 16:29)
    przychodzi czas wakacji to zaczynają się roboty w dawnych czasach pracowało się nocą jak był mniejszy ruch
  • ~vh
    (2015-06-22 16:54)
    A dlaczego byl zwezony odcinek autostrady ? moze dlatego ze mafia drogowa skasowala 1 milion euro wiecej za km ale robote spartolila - mieliby chociaz tyle przyzwoitosci by dobrze robote zrobic...
  • ~POdide
    (2015-06-22 18:41)
    Nowa tuskonowakowa droga za ogromne pieniądze, a najbardziej niebezpieczna przez ciągle trwające remonty. Najważniejsze, że na bramkach ściąga się za ten bubel haracz! A że ludzie giną? Co to Tuska, Nowaka, czy Kopacz obchodzi! Oni mają "sukces"
  • ~jaro
    (2015-06-23 07:54)
    Ta" autostrada" to typowy produkt wydania pieniędzy unijnych na bubel.
    Po polsku aby było. Jeździłem nią kilkakrotnie. Jest źle wyprofilowana.
    Brakuje pasów awaryjnych. Jest tylko dwupasmowa.
    Skutkuje to tym, że jeśli wyprzedzają się dwa tiry , można jechać za nimi nawet
    1o minut.
    Na pczątku opłata z W-wia do Opola kosztował 10 zł. Kasę dała Unia.
    Po zagrożeniu ,że Polska zwróci pieniądze bo Unia nie po to dała kasę,
    żeby zarabiać na niej , obniżono myto do 6 zł.
    wczoraj zamiast otworzyć bramki ludzie stali przed bramkami 5 godz.
    i płacili - tylko za co?
  • ~gość
    (2015-06-22 21:13)
    CIĘŻARÓWĄ ZAPIER...ALAŁ JAK METEOR ! Osobowym jechał szybko , bo to sportowy samochód i ma mniejszą drogę hamowania ze względu na masę pojazdu . Policja drogowa nic nie robi tylko jeździ po autostradach nieoznakowanymi RADIOWOZAMI - LIMUZYNAMI LUKSUSOWYMI JAK GANGSTERSKIE ! , ściga z kamerką kierowców osobowych samochodów i karze ich z naruszeniem Konstytucji RP a kierowców ciężarowych Tirów , którzy jadąc szybko stanowią największe zagrożenie na POLSKICH DROGACH i Jana Kulczyka nie karze i nie upomina jak Inspekcja Transportu Drogowego należycie.
  • ~Remek
    (2015-06-23 23:33)
    Remonty są nieuniknione, niestety wypadki też. Szkoda, że przy okazji nie zlikwidują bramek i nie zrobią miejsca na elektroniczne systemy od opłat. To by nam zaoszczędziło stresu i może byłaby szansa na mniej takich wypadków :/