• ~pasy miał na stałe zapięte pod d.pą...
    (2015-04-20 21:57)
    czyli w czym mu przeszkadzały? pewnie często wsiadał i wysiadał z auta no i do tego ten notoryczny dzwięk o nie zapiętych pasach więc wymyślił, nie był nic lepszy od tego 21-latka co pod Opolem 4 osobową rodzinę zabił.
  • ~moze robpod
    (2015-04-21 10:46)
    Do ~Robnad: A jakz to odpowiedzialnosc za zabicie kobiety na pasach poniosl sztandarowy posel PiS - Tomasz Kaczmarek???Kaczorowi nie przeszkadzala ani jego kryminalna przeszlosc, ani lamanie prawa i marnotrawstwo publicznych pieniedzy - wpisal drania ciepla lapka na liste PiS-u i wprowadzil do sejmu morderce! A wicek w jego partii tez ma wyrok. Wczesniej Kaczor tez lubil jakies koalicje z przestepcami. Najwyrazniej odpowiada mu to towarzystwo Przestepcow i Szalbierzy!
  • ~Ręce na kierownicy!
    (2015-04-20 22:47)
    Jeśli trzyma się ręce na dupie a nie na kierownicy, to śmierć jedzie razem z nami!
    Jechał tak GEREMEK...i wielu "kochasi"..ale gdy już nie żyją...o sprawie się nie mówi...SZKODA, bo być może mówienie o tej "słabości" pozwoliłoby uratować niejedno życie!
  • ~byly ministrant
    (2015-04-21 09:17)
    Bzykanko katolickie co drugi ksiadz ma na boczku utrzymanki !
  • ~ciekawy
    (2015-04-21 12:16)
    A kim była pani, która jechała z śp. Geremkiem pod Nowym Tomyślem?
  • ~kierowca
    (2015-04-20 21:11)
    Popatrzcie , w podobnym wypadku kiedyś zginął nasz europoseł i też pani z nim podróżująca nie odniosła większych obrażeń ale był osobą świecką.
  • ~jasio
    (2015-04-20 21:13)
    Jadąc osiołkiem by sam żył i innym krzywdy nie zrobił.
  • ~farmer
    (2015-04-20 21:16)
    Teraz mają wypasione te osiołki.
  • ~Józek
    (2015-04-21 10:00)
    Dlaczego tak złośliwe komentarze piszecie. Ksiądz jechał z rodzoną siostrą na lotnisko. Dla tej kobiety to też tragedia. Wypadek. Tragiczny, ale wypadek.
  • ~Ja
    (2015-04-21 11:52)
    Requiem aeternam dona eis, Domine,

    et lux perpetua luceat eis.

    Requiescant in pace. Amen.