• ~agatka
    2015-02-26 14:45
    dla mojej gminy też by się coś z centralnego budżetu znalazło?
  • ~krk
    2015-02-26 15:54
    nie mogę się doczekać zdjęć z demontażu dźwigarów głównych - mogę się nie doczekać, bo ich demontaż, to nie taka prosta sprawa

    ci co mówią, że naprawa zajmie do kilku, kilkunastu miesięcy - bredzą
  • ~voiceinthedesert
    2015-03-05 21:04
    Miejmy nadzieję że w końcu ci bezdomni, którzy podpalili most, znajdą pracę przy rozbieraniu i budowie nowego mostu! Nie takie głupie te chłopy, widocznie ...
  • ~Wasz Sympatyczny Doradca Ekonomiczny
    2015-02-26 18:09
    Obywatele!
    Jak strzela do Was policja - nie uciekajcie - tylko łapcie kule!
    Powtarzam - łapcie kule! Jak najwięcej tych kul!!!

    Bo im więcej kul zdołacie złapać - tym większą część zapłaconych przez Was podatków uda się Wam tym prostym sposobem odzyskać!!!

    Te kule są bezcenne - to prawdziwe, namacalne i być może już jedyne świadectwa kultury politycznej i "dziadostwa narodowego" naszego narodu i powinny być wpisane na specjalną listę ONZ - więc przechowujcie te wszystkie wystrzelone w Waszym kierunku kule pieczołowicie jak największy skarb - bo być może będzie to jedyny dorobek całego Waszego życia!!!
    A jak szczęśliwym trafem doczekacie się wnuków - pokażcie im ten skarb i przekażcie im jako narodową i rodową spuściznę!!!
  • ~Robnad
    2015-02-26 17:38
    jak POwiedział niejaki Święcicki,nic sie nie stało, bo zostało jeszcze 6, a wyborcy Parady Oszustów nie czują żadnego dyskomfortu.
    wolą 24 godzinną ochronę homosiowej tęczy, nie mówiąc o POlewaniu nieustającym jej, gdyż dzięki temu one som europejczyki, i jakby nawet wszystkie się spaliły, to dzięki PO i kałmukowi PO liftingu bendom tym bardziej.
  • ~..derwis
    2015-02-26 17:52
    Przystosują do 400t udźwigu akuratnie dla abramsa...
  • ~v2
    2015-02-26 17:44
    wspaniale nie potrzebna wojna
  • ~007
    2015-02-26 16:58
    Czy PO występuje w roli złomiarza?
  • ~tele-wic
    2015-02-26 16:25
    Widzę na fotce trzy osoby rozbierające nawierzchnię. Piekielne tempo, myślę że roboty starczy im do 2030 roku.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2015-02-26 16:16
    most został... WYGASZONY

    specjalność PeO = wygaszamy wszystko, co się da (a nawet, co się nie da!)