• ~ciach
    (2014-12-04 07:14)
    A jak nie nazwać kierowcy auta KWI11337 inaczej... I niech się GIODO goni, bo zycie jest ważniejsze od ochrony danych osobowych tego idioty
  • ~miska
    (2014-12-04 12:46)
    Właśnie trzeba publikować ! Nagrywać, wysyłać policji, publikować te inteligentne twarze !!! Ten co jeździ zgodnie z przepisami nie musi się niczego obawiać czy wstydzić. Ci, pozbawieni wyobraźni i umiejętności macho w swoich starych, poniemieckich cackach niech się wstydzą ! Jak się nie ma czym zaimponować to się imponuje takim idiotycznym zachowaniem. Takie rzeczy trzeba właśnie napiętnować. Może następne pokolenie będzie normalne. To już raczej się nie zmieni.
  • ~poseł
    (2014-12-04 11:06)
    Ciekawe.Polacy zawsze byli donosicielami .Współcześnie : najpierw Carowi Rosji;później niemcom;póżniej itd.Sończyło się donosicielstwo do SB(to były profity).
    Teraz niema komu kapować,no to kamerki i już jest POLSKA DUMA I MENTALNOŚĆ.
    KRADNIJ;KRADNIJ (HOFMAN I S_KA),A JAK NIC CI SIĘ NIE UDA :
    D O N O Ś
  • ~miska
    (2014-12-04 11:10)
    co tu komentować ? Polandia i polactwo. Żałuję, że kiedyś stąd nie wyjechałem na dobre.
  • ~kokos
    (2014-12-04 10:54)
    Mafia PO zorganizowała kraj konfidentów .
  • ~kierowca #
    (2014-12-05 14:35)
    Większość wieśniaki na drodze , a ten łysielec w Bolidzie Młodego Wieśniaka co z nożem straszył powinien być wbity maską do środka swojego bolidu i zrozumiałby czym kończy się chamstwo !
  • ~Mariola
    (2014-12-04 10:26)
    Tacy bezmózgowcy chcą nas zabić codziennie...
  • ~ja
    (2015-02-10 16:00)
    najwieksi debile to lewopasowcy wyciagac z auta i lac w mordee az zrozumieja za co dostali
  • ~Diver
    (2014-12-21 14:15)
    Im większy frustrat życiowy tym bardziej donoszenie mu sprawia ulgę !
    a donoszenie to nic innego jak Kargul i Pawlak wiecznie żywi !
  • ~zsrr
    (2014-12-08 15:38)
    Jakbyś miał głąbie jeden z drugim MERCA to też byś tak posuwał. Merc ma pierszeństwo na wiosce!!!
  • ~Obywatel
    (2014-12-08 15:24)
    to nie jest donosicielstwo tylko informowanie Policji o bandytach drogowych
  • ~ZjaneK
    (2014-12-08 12:52)
    taki_jeden nie masz racji , przez takiego idiotę mało nie zginąłem bo gadał przez telefon i nie zauważył samochodów stojących w korku . Na pełnej prędkości ,bez hamowania wjechał TIR-em w moją osobówkę , karambol pięciu autek osobowych .Gdyby ktoś wcześniej "doniósł " na kretyna to może oduczyłby się gadania i karambolu by nie było.
  • ~ZjaneK
    (2014-12-08 12:42)
    Ci co uważają że to kapowanie są tymi burakami z filmików . Jestem za eliminacją kretynów i debili z naszych dróg .
  • ~Racjonalista
    (2014-12-06 16:11)
    Bo jesteśmy narodem kapusi. Dobrze to było widać podczas wojny lub PRLu.
  • ~kocham kopaczke rolnik z psl
    (2014-12-04 12:54)
    to donosza dzieci ormowcow kapowanie maja w genach
  • ~xxx
    (2014-12-04 08:51)
    Myślę, że na drugim filmie z motocyklistami ten prymityw w samochodzie, i jego kwiecisty język łaciński to typowy przedstawiciel obecnego, lemingowego społeczeństwa, zaradny, odważny, ambitny, typowy wyborca PO.
  • ~pl
    (2014-12-04 15:49)
    To w cywilizowanych krajach jest obywatelskim obowiązkiem u nas jest donosicielstwem. A potem jesteśmy zdziwieni, że traktują nas jak debili.
  • ~vh
    (2014-12-04 15:20)
    mam nadziej ze kamerka bedzie powodem do ulgi w ubezpieczeniu...
  • ~Kargul
    (2014-12-05 10:26)
    2-e video,kupil sobie chlopek-roztropek hamerykanski samochod i udaja kozaka a tak naprawde to jakis IDIOTA.Ci motocyklisci gdyby chcieli to mogliby mu niezle zloic dooope.
  • ~burges
    (2014-12-04 13:20)
    Po obejrzeniu materiału uważam że słowo donoszą jest tu nie na miejscu a kamerki są najtańszym sposobem zaprowadzenia porządku na drogach ponieważ inne służby tak naprawdę tylko interesują się prędkością Natomiast ELIMINACJA PIE...CÓW POWINNA BYĆ OBOWIĄZKIEM .OBYWATELA i nie ma to nic wspólnego z donoszeniem za komuny

Może zainteresować Cię też: