• ~ciach
    2014-12-04 07:14
    A jak nie nazwać kierowcy auta KWI11337 inaczej... I niech się GIODO goni, bo zycie jest ważniejsze od ochrony danych osobowych tego idioty
  • ~miska
    2014-12-04 12:46
    Właśnie trzeba publikować ! Nagrywać, wysyłać policji, publikować te inteligentne twarze !!! Ten co jeździ zgodnie z przepisami nie musi się niczego obawiać czy wstydzić. Ci, pozbawieni wyobraźni i umiejętności macho w swoich starych, poniemieckich cackach niech się wstydzą ! Jak się nie ma czym zaimponować to się imponuje takim idiotycznym zachowaniem. Takie rzeczy trzeba właśnie napiętnować. Może następne pokolenie będzie normalne. To już raczej się nie zmieni.
  • ~poseł
    2014-12-04 11:06
    Ciekawe.Polacy zawsze byli donosicielami .Współcześnie : najpierw Carowi Rosji;później niemcom;póżniej itd.Sończyło się donosicielstwo do SB(to były profity).
    Teraz niema komu kapować,no to kamerki i już jest POLSKA DUMA I MENTALNOŚĆ.
    KRADNIJ;KRADNIJ (HOFMAN I S_KA),A JAK NIC CI SIĘ NIE UDA :
    D O N O Ś
  • ~miska
    2014-12-04 11:10
    co tu komentować ? Polandia i polactwo. Żałuję, że kiedyś stąd nie wyjechałem na dobre.
  • ~kokos
    2014-12-04 10:54
    Mafia PO zorganizowała kraj konfidentów .
  • ~kierowca #
    2014-12-05 14:35
    Większość wieśniaki na drodze , a ten łysielec w Bolidzie Młodego Wieśniaka co z nożem straszył powinien być wbity maską do środka swojego bolidu i zrozumiałby czym kończy się chamstwo !
  • ~Mariola
    2014-12-04 10:26
    Tacy bezmózgowcy chcą nas zabić codziennie...
  • ~ja
    2015-02-10 16:00
    najwieksi debile to lewopasowcy wyciagac z auta i lac w mordee az zrozumieja za co dostali
  • ~Diver
    2014-12-21 14:15
    Im większy frustrat życiowy tym bardziej donoszenie mu sprawia ulgę !
    a donoszenie to nic innego jak Kargul i Pawlak wiecznie żywi !
  • ~zsrr
    2014-12-08 15:38
    Jakbyś miał głąbie jeden z drugim MERCA to też byś tak posuwał. Merc ma pierszeństwo na wiosce!!!