• ~JKM
    (2014-06-18 14:58)
    Dlaczego na tym odcinku autostrady nie ma pobocza ???
  • ~Advocatus Diaboli
    (2014-06-18 13:32)
    To wina tuska!
  • ~pol anka
    (2014-06-18 15:29)
    a wystarczy zwolnić do 40 km/godz. I tu mamy pole do popisu dla wszelkiej maści wydziałów z rzecznikami komendantów. Wypadek drogowy jest zdarzeniem często tragicznym i sam w sobie "straszy" kierowców, a czy panowie inspektorzy nie mogliby przedstawiać animacji błędów kierowców, tj. przyczyn wypadków. Może inni po zapoznaniu się z takim artykułem poprawili swój styl jazdy, czy śmiertelność jest wpisana w politykę mandatowania
  • ~POszcz ęście
    (2014-06-18 12:08)
    Wąskie dwa pasy otoczone stalowymi szynami. To jest "AUTOSTRADA" do nieba dla POlaków.
  • ~IRON
    (2014-06-18 14:34)
    Nie budować TAKICH stworów AUTOSTADOPODOBNYCH no a w żadnym przypadku nie wpuszczać na nie Polaków. Polacy są NIEDOSTOSOWALNI.
  • ~Eichted
    (2014-06-18 15:46)
    Aha, najpierw były wypadki, bo nie było autostrad, a teraz zmienił się ton - autostrady nie takie. Czteropasmowe z poboczem też wam będą za wąskie. Powaleni wirtuozi dróg.
  • ~pisowski pisowiec
    (2014-06-18 15:47)
    "Advocatus Diaboli" - właśnie tak, matołku wyborczy, albowiem Tusk odpowiada za drogi państwowe. Bezpośrednio i pośrednio. Poczytaj, nie boli. Boli jedynie kompromitująca Cię głupota.
  • ~sprinter
    (2014-06-18 18:02)
    Wyglada na to, ze ten ostatni z bialego dostawczego nie trzymal odstepu od poprzedzajacej go ciezarowki i nadzial sie na jej kant przednia szyba no i prawdopodobnie zakonczyl jazse na zawsze.
  • ~woźnica
    (2014-06-18 21:21)
    Ciężarówka pewno się zatrzymała a oni zagapili się. Brak pobocza a wszyscy pędzą więc zatrzymanie na środku drogi skutkuje właśnie tym. To jest nieuniknione jeżeli nie ma w porę ostrzeżenia o zatrzymaniu.
  • ~marcelek
    (2014-06-18 21:55)
    dzisiaj policja znowu ogłosiła jakąś akcję związaną ze wzmożonym ruchem świątecznym. Jak zwykle 10 tysięcy policjantów miało być na drogach, jak zwykle, bo nie po raz pierwszy, przejechałem ponad 400 km i widziałem 2 ( dwa!!!) patrole policji. Reszta siedziała w komendach i taka to akcja. polska policja jest do doooooooooooooooooooooooooooooopy!!!