• ~Pawel
    (2013-05-01 17:45)
    To chyba konspiracja wlascicieli zakladow pogrzebowych stoi za tak smiesznie niskimi mandatami! Ludzie w Polsce opamietajcie sie bo wszyscy zginiecie!
  • ~kasztanek
    (2013-05-01 20:00)
    jest YANOSIK, nie ma mandatów ;)
  • ~Janosik
    (2013-05-02 00:27)
    nawet 20km/h jest za szybko, zamiast kase na sprzed wideoradary, wywaloną, przeznaczyć na poprawę bezpieczeństwa - m.in postawienie w odpowiednich miejscach rond.. tak zwykle tanie rondo... i większych wypadków nie ma, to że się ktoś rozbił o drzewo bo wyleciał z trasy.. tych drzew nie powinno być - samochod powinien zatrzymać się w polu!... wiec nie gadajcie że mandaty cokolwiek zmienią.. zmienią tylko dobre warunki jazdy.. i predkosc podróży - im będzie szybsza (minimum 100km/h średnia pomiędzy warszawą a Krakowem) mogę się założyć że ilość wypadków spadanie prawie do zera...
  • ~hubert
    (2013-05-02 01:33)
    Ustanowić prawo, to... kilkaset łapek w górę i "połyków" wcześniej. No, komu jest dobrze?
    Gdyby stanowczo zastanowić się nad przyczynami erozji czegokolwiek, to jest jeden komponent, który zawsze występuje. To śmieszność!

    * Czy śmieszny jest niemowlak, w bolesnym trudzie przychodzący na świat?
    * Czy śmieszny jest ojciec, przeprowadzający swoją córeczkę przez jezdnię?
    * Czy śmieszna jest matka rozpaczliwie szukająca swego dziecka?

    Jeśli tak, to do następnego...

    Bywa, że śmieszny jest umundurowany osioł, który twierdzi, że ziemia jest płaska, kobiety odrażające, sztuka bezsensowna i zdecydowanie twierdzi, że popełniłeś wykroczenie (broń Boże przestępstwo, bo wtedy trzeba do sądu)
    Jeżeli - a to właściwie standard - daje się "przekonać" i zapewne czuje wyrzuty sumienia i pójdzie wyspowiadać się w najbliższy piątek!
  • ~letus
    (2013-05-02 01:37)
    Jedziesz za szybko, więc widać, że spieszysz się... zakończyć życie. Masz do tego prawo! Nikt nie dał ci jednak prawa, do kończenia życia innych.
  • ~newyorker77
    (2013-05-02 01:39)
    W Stanach jest blisko 280 MILIONOW samochodow, ktorym jest dobrze z kilkunastoma znakami drogowymi. W POlandii jest killanascie mln pojazdow i kilkadziesiat znakow drogowych. A mimo to BURDELITOO nie z tej ziemi, czego dowodem ostatnia chocby majowka i tysiace zatrzymanych po kielichu. czego nie ma w Ameryce. No, ale, coz, to TYLKO Polska, taki bantustan na dalekich obrzezach cywilizacji.
  • ~zby-szek
    (2013-05-05 14:02)
    Dzięki-między innymi-Janosikom i janosikopodobnym mamy tak dużo wypadków i ofiar śmiertelnych.
  • ~Erudyta
    (2013-05-06 13:14)
    Ciekawe, ja bym raczej powiedział, że Yanosik sprzyja temu żeby wypadków właśnie nie było, bo ostrzega gdzie należy zdjąć nogę z gazu. A przecież misiaki i inny zwierzyniec ustawiają się tam, gdzie jest podobno niebezpiecznie.
  • ~kazimierz.
    (2013-05-06 22:31)
    w Ameryce nie ma tylu nietrzeźwych ,czytaj-pijanych kierowcow co e mawPolsce ,,bo po pierwsze dopuszczalna ilość alkoholu w wydychanym powietrzu kierowcy to 09promila a po wtore nie ma czegos takiego jak akcja trzezwosc!
  • ~lelek
    (2013-05-07 06:46)
    i znów widać zwariowanie ludzi. Płacimy podatki między innymi po to żeby mogły powstawać nowe drogi. Państwo uważa że to mało i robi z nas przestępców. Za szybko jeździmy, jeździmy po kielichu i tylko czekać, aż z innego powodu zacznie się uważać kierowców za przestępców