• ~Pocałujcie mnie w ( ! )
    (2013-04-06 03:00)
    Nie ma paragrafu za nieodśnieżenie auta. MO może pocałowac w ( ! )
  • ~anty sól
    (2013-04-04 17:37)
    a nikt nie wycenia ile ucierpi przyroda każdy chce soli
  • ~MA
    (2013-04-04 18:15)
    Szkoda, ze nie napisano o kierowcach ciężarówek. Jadąc z Polski do Belgi, jeszcze w Polsce z jadącej przedemną ciężarówki zleciały wielkie kawały lodu. gdyby spadły na samochód na pewno wybiłyby szybę lub zniszczyły nadwozie. W Niemczech powtórzyło się to kilka razy. Dziwne, że lód spadał tlko z ciężarówek z polskimi numerami rejestracyjnymi.
  • ~A za co w Polsce policyjnej Tuska nie grozi mandat
    (2013-04-04 18:17)
    Zapisał Tusk w budżecie dochód 1,5 mld zł z mandatów!
  • ~mig
    (2013-04-05 07:39)
    kupno i instalacja opon zimowych to minimum 1000 zł, a nie 500. Chyba że redaktor zakłada najtańsze chińczyki, które są loterią ... nie, takie opony to rosyjska ruletka - jak trafi się trefna, to grozi utratą życia kilku użytkowników ruchu drogowego
  • ~Willy
    (2013-04-05 09:58)
    Piśmidło to mało ... co za tytuł , sugeruje zupełnie nieprawdziwe wiadomości ,,, imbecyle , ********* , wypchajcie się z takim pisaniem
  • ~EMERYT HK
    (2013-04-05 11:25)
    Tyle im - pismakom - w uszy się naleje, a oni ciągle to samo. Tytułu ni pies ni wydra. Mandat za odśnieżanie, czy za niedośnieżenie samochodu ?. A w Polsce chcą walczyć o poprawność polszczyzny. To z nich młodzi biorą przykład i piszą niby po polsku ale angielskim alfabetem. I domyślaj się człowieku o co mu chodzi.
  • ~kulas
    (2013-04-05 15:57)
    bzdura !!! jeżdżą nieodśnieżonymi, spada śnieg na szybę innym samochodom, a policja nic.. a i jeszcze coś NC+
  • ~MarcinBRzeznik
    (2013-04-05 14:35)
    Ja swoje auto odśnieżam zawsze, i to dokładnie, nienawidzę jechać autem na którym gdziekolwiek "wisi" śnieg, jeżdżę i busem i osobowym, ale zawsze też staram się oczyścić dach.
    Co do ciężarowych aut-ich kierowcy mają cholernie ciężko "zwalić" ten śnieg z plandeki (czy czym tam jadą), ale na pewno są na to jakieś sposoby, tylko się nie zawsze chce, a potem jest heca...
  • ~MarcinBRzeznik
    (2013-04-05 14:37)
    Ps: wiele razy tej zimy widziałem też naszych ukochanych stróżów prawa jadących autem z wielką czapą śniegową na dachu, tylnej klapie, rejestracji... jaki to jest przykład dla reszty?