• ~gosc
    (2012-12-29 13:33)
    Lepiej niech sprawdzi tych co nakradli i dostali przetargi za jego i kolesiow pozwoleniem.
  • ~Bader
    (2012-12-29 12:30)
    Wszystkim rodakom mieszkającym w naszym pięknym kraju życzę aby w nowym 2013 roku, spotkało ich to wszystko czego życzą i czynią innym. Prawda że nie ma się czego obawiać?
  • ~@Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2012-12-30 05:37)
    ~Wiesio13 bicz na PISmatołki2012-12-29 12:34
    Moj strzał smietanki poleciał na odległośc 575 cm jak mi moj przyjaciel Stefan wytrzepał wacka a wasz cieniasy ?

    Redakcjo der Dziennika, mam pytanie: czy nie wstyd wam zamieszczac belkot wiesia13? przeciez ten DEBIL niszczy wasz Der Dziennik. Czy wy tego nie widzicie? NIE? A wiec sami jestescie na POZIOMIE tego DEBILA.
  • ~MJ
    (2012-12-30 02:09)
    U ... zawsze zapłacisz podwójnie;) Albo potrójnie, np. jedna firma nie zapłaciła podwykonawcom, bankrutuje. Następna firma bierze się za budowę. Firma pierwsza dostała sianko, rząd płaci podwykonawcom i drugiej firmie:) Oczywiście po koleżeńsku;)
  • ~Abdank
    (2012-12-29 13:27)
    re~kierowca
    Nikt na świecie nie wybudował tylu dróg za takie pieniądze, w Niemczech za tą samą kasę dwa i pól raza więcej, w USA trzy razy więcej.
    Jeszcze jedno, gdyby nie Jerzy Polaczek, Donek nie wybudował by nawet kilometra autostrady.
  • ~pa
    (2012-12-29 13:02)
    kto normalny by dał dziecku w tamtych latach imię Donald ?
  • ~pawel
    (2012-12-29 12:52)
    PO obiecywało budowę dróg, po pięciu latach ich rządów drogi są w takim stanie, że Tusk musi latać helikopterem
  • ~dfr5
    (2012-12-30 10:37)
    aż tak falnie, że samochodem się nie da ?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2012-12-29 12:34)
    Moj strzał smietanki poleciał na odległośc 575 cm jak mi moj przyjaciel Stefan wytrzepał wacka a wasz cieniasy ?
  • ~biedroń
    (2012-12-29 15:22)
    Po- leciał , lepiej jakby jego ktoś PRZELECIAŁ :-(